» Leonardo da Vinci 2010

Praktyki zawodowe w Saksonii

"Leonardo da Vinci 2010" w ZS Nr 3
Zagraniczne praktyki zawodowe

« Leonardo 2009      Leonardo 2011 »

Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci podała wyniki KONKURSU 2010 NA PROJEKTY EUROPASS MOBILITY. Z naszej szkoły bardzo wysokie oceny uzyskały 2 projekty, spośród 570 wysłanych do konkursu z całej Polski. Pozyskana kwota to 207,8 tys. euro.

Tytuły projektów przyjętych do realizacji w roku szkolnym 2010/2011:
  • Projekt nr 10171 (9 miejsce w kraju) pt. "Praktyki zagraniczne dla techników z ZS 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim - 2010"
    Kwota dofinansowania: 107,9 tys. euro
  • Projekt nr 10164 (47 miejsce w kraju) pt. "Praktyka zagraniczna szansą na zdobycie doświadczeń zawodowych"
    Kwota dofinansowania: 99,9 tys. euro
Należy zaznaczyć, że projekty są w 100% dofinansowane z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Leonardo da Vinci..

Autorami i koordynatorami projektów przyjętych do realizacji w ramach programu Leonardo da Vinci 2010 są:
  • projekt 2-stażowy (Hiszpania, Portugalia), koordynator - p. Alicja Żuchowska,
    autorzy - p. Jolanta Świąder i p. Witold Rogowski
  • projekt 2-stażowy (Hiszpania, Niemcy), koordynator oraz autor - p. Mariola Leśniewska,
    tłumaczenie na j.angielski - p. Katarzyna Cedro,
    tłumaczenie na j.niemiecki - p. Monika Lipska-Kłos

Malaga 2011

Walencja 2011

Lizbona/Montijo 2011

Zwickau 2011
Zespół Szkół nr 3 od 2005r. wiedzie prym w Polsce i woj. świętokrzyskim w pozyskiwaniu funduszy w ramach Programu LdV. W grupie nauczycieli piszących projekty należy wymienić: p.Alicję Żuchowską, p.Radosława Moskala, p.Witolda Rogowskiego, p.Mariolę Leśniewską, p.Mariusza Gołąbka, p.Alicję Zielińską, p.Piotra Leśniewskiego, p.Wacława Kołodziejczaka, p.Michała Gajewskiego, p.Jolantę Świąder, p.Katarzynę Cedro, p.Katarzynę Pastuszka, p.Julitę Pastuszko, p.Marlenę Brzeźnicką, p.Anetę Sadrak, p.Monikę Lipską-Kłos, p.Krystynę Wrońską i p.Barbarę Cebulę.

« Leonardo 2009      Leonardo 2011 »