Dzisiaj jest .
 
» Osiągnięcia sportowe uczniów ZS3


 


Osiągnięcia sportowe 2011-2012

« Osiągnięcia 2010-2011      Osiągnięcia 2012-2013 »


 2011/2012
 • Przemysław Sułkowski, uczeń kl. 4 Tia, wystartował w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu Juniorów na Słowacji w Bratysławie. Zawody odbyły się we wrześniu 2012r. w formułach semi-contact, full-contact oraz kicklight. Przemek od roku należy do kadry narodowej, jest bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem, lecz tym razem nie przywiózł medalu, a to za sprawą troszkę krzywdzącego potraktowania przez sędziów. Ostatecznie nasz uczeń zajął w Bratysławie miejsce 5-8.
    Przemysław Sułkowski w światowej elicie..

 • Dnia 8.09.2012r., z okazji zakończenia II wojny światowej na Pacyfiku, odbył się Bieg Zwycięstwa, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gmin. W imprezie wzięło udział około 180 uczestników, wśród nich 6-cioro uczniów naszej szkoły.
   Czytaj dalej..


 • Przemysław Sułkowski (kl. 3 Tia), podczas Mistrzostw Polski Juniorów, zdobył tytuł wicemistrza Polski w kickboxing'u w kategorii -74 kg light semi-contact. Przemek jednym (tylko jednym) punktem przegrał tytuł mistrzowski. Zawody odbyły się w Lesznie w dniach 9-10.06.2012r.
   Czytaj dalej..


 • 27.05.2012r. w Ślesinie odbyły się ogólnopolskie zawody triathlonowe. Dobrze spisali się w nich zawodnicy Akweduktu Kielce, podopieczni trenera Grzegorza Kożuchowskiego. Kacper Kwiecień uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. (dawny THM) zajął drugie miejsce w kategorii juniorów starszych. Rywalizowano na dystansie 600 m pływanie, 15 km jazda na rowerze i 3 km bieg. Najlepiej wypadł w kategorii juniorów starszych Kacper Kwiecień uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św., który uplasował się na drugim miejscu. Wyniki zawodów:
  • juniorzy starsi - 2. Kacper Kwiecień, 5. Jakub Brzuska, 14. Adrian Tworzewski.
  • juniorzy młodsi - 5. Piotr Ławicki, 9. Jędrzej Majta.
  • juniorki młodsze - 4. Paulina Wiśniewska.
 • W dniu 19 maja 2012r., na obiekcie MOSiR "Gutwin", odbyły się zawody sportowe w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska biega". Impreza składała się z trzech biegów: głównego-masowego (liczył się sam udział), biegu VIPów (startowali w nim nauczyciele, sportowcy, władze miasta oraz osobistości lokalne) i tzw. biegu open na dystansie 3000m, z klasyfikacją generalną. Opiekunem uczniów był mgr Igor Paluch.
   Czytaj dalej..


 • Dnia 20.04.2012r. w Ostrowcu odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce zdobywając 17 punktów - tylko jeden punkt mniej od mistrzów województwa i tyle samo co zdobywcy drugiego miejsca. Opiekunem był mgr Igor Paluch.
   Czytaj dalej..


 • W dniu 12 kwietnia 2012 roku na terenie klasztoru kamedułów w Rytwianach koło Staszowa odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Opiekunem naszej drużyny był p. Igor Paluch.
   Czytaj dalej..


 • W dniu 27 marca 2012r. odbył się Turniej Szachowy o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. Drużyna naszej szkoły w składzie: Krystian Soboń, Tomasz Soboń, Sylwester Komuda, Tomasz Cieślik, Mateusz Kaczyński, Adrian Duda, Karol Woźniak i Kamil Dybiec została sklasyfikowana na drugim miejscu, a indywidualnie Mateusz Kaczyński zajął 3-cie miejsce. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.


 • 21.03.2012r. - uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych z Sandomierza, Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kleczanowie wzięli udział w akcji "Sandomierz Biega".
   Czytaj dalej..


 • 30.12.2011r. - w 32 Międzynarodowych Sylwestrowych Biegach Ulicznych, które zostały rozegrane w Szydłowie udział wzięło 5-ciu uczniów ZS nr 3 w Ostrowcu: Kacper Kwiecień zajął 2 miejsce z czasem 6 min. 09 s. w swojej kategorii wiekowej, Tomasz Cieślik był 8, Tomasz Soboń - 10, Artur Barański - 11, Krystian Soboń - 17. Opiekunem ekipy był mgr Igor Paluch.
   Czytaj dalej..


 • 11.11.2011r. - rekordową obsadę, blisko 400 zawodników, miał IV Bieg Niepodległościowy o Puchar Wojewody Świętokrzyskiego, który odbył się w Kielcach. Jego ideą było propagowanie ważnego w historii Polski wydarzenia, ale również integracja społeczna oraz sportowa rywalizacja. W biegu wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły.
  Wyniki IV Biegu Niepodległościowego w kategorii junior chłopcy:
  1. Kacper Kwiecień - klasa II Te
  2. Tomasz Cieślik - klasa I Tm
  3. Damian Wysocki
   Czytaj dalej..


 • 15.10.2011r. - Przemek Sułkowski zdobywa 2 medale w Pucharze Polski UFR w kickboxingu w Szczecinie: złoty medal w formule semi-contact 69 kg senior oraz srebrny medal w formule semi-contact 69 kg junior.
   Zobacz inne osiągnięcia Przemka..
 • W dniu 12 października 2011 roku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowinach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Loranty, Tomasz Soboń, Krystian Soboń, Tomasz Cieślik, Mariusz Jaskólski, Kacper Kwiecień, Mateusz Zawadzki, Andrzej Tyrała, Krystian Karcz, Artur Barański, Alan Witek, Gabriel Rogala zajęła 3-cie miejsce na 14-cie startujących zespołów. Opiekunem był mgr Igor Paluch.
   Zobacz filmy i inne zdjęcia..
 • W dniu 29 września 2011r. na terenie Miejskiego Ośrodka GUTWIN zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna chłopców wywalczyła 1 miejsce oraz tytuł mistrza powiatu ostrowieckiego. Oto jej skład: Tomasz Loranty, Mateusz Wiącek, Tomasz Soboń, Krystian Soboń, Tomasz Cieślik, Mariusz Jaskólski, Kacper Kwiecień, Mateusz Zawadzki, Andrzej Tyrała, Krystian Karcz. Opiekunowie: mgr Igor Paluch i mgr Grzegorz Sołtykiewicz.
   Zobacz pełną relację..
 • 14 sierpnia 2011r. w Gdyni, odbyły się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie na dystansie 500m - pływanie i 2,5km - bieg, w których wystartowało ponad 280 zawodników. Uczeń klasy 2 Te Kacper Kwiecień zdobył tytuł Wicemistrza Polski, jednocześnie uzyskując najlepszy czas biegu w zawodach.
 • Dnia 10.09.2011r., z okazji zakończenia II wojny światowej na Pacyfiku, odbył się Bieg Zwycięstwa, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Samorządowych Rad Osiedlowych i Gmin. W imprezie wzięło udział ponad 300 uczestników, wśród nich 6 uczniów naszej szkoły. Zajęli oni następujące miejsca:
  5 - Tomasz Soboń
  11 - Tomasz Cieślik
  13 - Krystian Soboń
  16 - Mateusz Zawadzki
  17 - Tomasz Loranty
  18 - Gabriel Rogala

  Opiekę nad drużyną sprawował p. Igor Paluch.
 Zobacz inne zdjęcia..« Osiągnięcia 2010-2011      Osiągnięcia 2012-2013 »

 
^ Do góry ^