» Osiągnięcia sportowe uczniów ZS3

Osiągnięcia sportowe 2010-2011

« Osiągnięcia 2006-2010      Osiągnięcia 2011-2012 »

2010/2011
  • Dnia 18.04.2011r. w Końskich odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Kwiecień Kacper, Barański Artur, Soboń Tomasz, Zawadzki Mateusz i Karabin Adrian zajęła 4 miejsce. Wyróżniającym się zawodnikiem był Kacper Kwiecień, uczeń klasy I Te, który indywidualnie zajął wysokie ósme miejsce. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.
  • W lutym 2011r. Zespół Szkół nr 3 zajął 9 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii sukcesów sportowych.
  • Mistrz kickboxingu Przemysław Sułkowski (kl. 2 Tia) zdobył kolejne 2 medale. Tym razem w IV Otwartych Mistrzostwach Polski Tang Soo Do w styczniu 2011r. zdobył 1 miejsce w kategorii semi contact junior +185 cm oraz 2 miejsce w semi contact senior +185 cm.
 Więcej..
  • Przemysław Sułkowski (kl.2 Tia) zdobył dwukrotnie tytuł mistrza świata (jako zawodnik Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki "DRAGON" - zajęcia w naszej szkole od poniedziałku do piątku od godz. 18.00). Mimo swoich 17 lat osiągnął już wiele sukcesów w kickboxingu i karate. Podczas Mistrzostw Warmii zdobył złoty medal w formule semi contact i srebry w light contact. W grudniu 2010r. na Otwartych Mistrzostwach Polski w kickboxingu organizacji Universal Fighting Rulet w Tarczynie zdobył 2 brązowe medale (w kategorii do 63 kg i do 69 kg).
 Więcej zdjęć..

• w dniach 17.11-23.11.2010r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Róża Mazurek, Karolina Iżak, Paulina Szewczyk, Daria Kożuchowska, Maja Kożuchowska, Żaneta Jedlikowska, Patrycja Zapaska, Anita Banasiewicz, Karolina Sokołowska zajęły 4 miejsce. Ponadto Paulina Szewczyk została uznana za jedną z najlepszych zawodniczek turnieju. Opiekunem był mgr Igor Paluch.

• w dniu 19 października 2010r. na obiektach sportowych OSiR w Końskich odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Narożnicki Damian, Barański Artur, Zdonek Robert, Farys Łukasz, Soboń Tomasz, Kwiecień Patryk, Skwarek Bartłomiej, Frączek Michał, Kwiecień Kacper, Zawadzki Mateusz, Soboń Krystian, Dębiński Dawid, zajęła 9-te miejsce na 11-cie startujących zespołów. Opiekunem był mgr Igor Paluch.

• w dniu 12 października na terenie Miejskiego Ośrodka GUTWIN zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Na świetnie przygotowanych trasach (zasługa p. Kazimierza Jarosa - emerytowanego nauczyciela WF naszej szkoły, zawodników MUKS przy ZS nr 3 oraz pracowników MOSiR) oraz pięknej słonecznej pogodzie w rywalizacji biegowej udział wzięło 6 sztafet żeńskich i 7 męskich (130 osób). Zawody otworzył Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego mgr Maciej Kuszewski. Nasza drużyna męska wywalczyła 2 miejsce. Oto jej skład: Narożnicki Damian, Barański Artur, Zdonek Robert, Farys Łukasz, Soboń Tomasz, Kwiecień Patryk, Skwarek Bartłomiej, Frączek Michał, Kwiecień Kacper, Zawadzki Mateusz. Opiekunowie: mgr Igor Paluch i mgr Grzegorz Sołtykiewicz.