» Konkurs dla gimnazjalistów - 2009

Papież Polak Jan Paweł II
Prezentacja prac konkursowych - 2 kwietnia 2009r.

Honorowy patronat - Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Wilczyński
Sponsor główny - Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Św.

Sponsorzy:
# Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego
# Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.
# Ks. Dziekan dr Jacek Beksiński
# Ks. Kanonik dr Józef Grochala
# Szkoła językowa YES ul. Sienkiewicza 66
# Sklep komputerowy PMS s.c. ul. Iłżecka

Celem konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej według jednego z tematów przewodnich:

1. Jak rozumiem pokolenie JPII - "Jan Paweł II Wychowawca Młodych", lub
   2. Jan Paweł II i Maryja

Laureaci konkursuUczestnicy konkursu

Wyniki finału konkursu

Komisja konkursowa w składzie: v-ce dziekan ks. Adam Nafalski, ks. Krzysztof Kułaga, ks. Mieczysław Kata oraz nauczyciele informatyki THM - p. Jacek Grygiel i p. Zbigniew Kaleta ustaliła wyniki konkursu:

MiejsceSkład zespołuOpiekunSzkołaTemat
1Dominika Rosiakp. Jolanta KolasaPG SzewnaJan Paweł II Wychowawca Młodych
2Anna Karap. Marzena CzekajPG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II i Maryja
3Tomasz Cieślikp. Mirosława Kordos-GrygielPG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II Wychowawca Młodych
wyróżnienieKamil Adamskip. Marzena CzekajPG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II i Maryja
Miejsce I - Dominika RosiakMiejsce II - Anna Kara
Miejsce III - Tomasz CieślikWyróżnienie - Kamil Adamski

Pozostali uczestnicy finału konkursu
Skład zespołuOpiekunSzkołaTemat
Ilona Glinkap. Mirosława Kordos-GrygielPG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II Wychowawca Młodych
Agnieszka Sadrak
Monika Kępińska
p. Mirosława Kordos-Grygiel
p. Marzena Czekaj
PG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II Wychowawca Młodych
Iwona Walerowicz
Aleksandra Iskra
p. Mirosława Kordos-Grygiel
p. Marzena Czekaj
PG 1 Ostrowiec Św.Jan Paweł II Wychowawca Młodych
Karolina Połetek
Karolina Góra
ks. Mirosław MartynaPG BodzechówJan Paweł II i Maryja
Tomasz Przybytniewskip. Jolanta KolasaPG SzewnaJan Paweł II i Maryja

JAN PAWEŁ II

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody, ufundowane przez parafię Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Św., Prezydenta Ostrowca Św., Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św., sklep komputerowy PMS s.c. ul. Iłżecka, szkołę językową YES. Wszyscy opiekunowie drużyn otrzymali podziękowania za przygotowanie młodzieży do konkursu. Nagrody wręczyli:
  • w imieniu Parafii Najświętszego Serca Jezusowego - v-ce dziekan ks. Adam Nafalski
  • w imieniu Prezydenta Ostrowca Św. - p. Grzegorz Partyka - asystent prezydenta
  • w imieniu Starosty Powiatu Ostrowieckiego - p. Antoni Maciejko - z-ca Naczelnika Edukacji
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Św. ufundowała nagrody dla laureatów w wysokości 600 zł, a także obrazy z wizerunkiem Jana Pawła II. Sklep komputerowy PMS s.c. dodał 20% do każdej kwoty w postaci bonów. Prezydent Ostrowca Św. i Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. przeznaczyli na nagrody wydawnictwa albumowe o Papieżu i Ostrowcu Św. oraz puchary za I miejsce i za wyróżnienie. Szkoła językowa YES ufundowała nagrodę w postaci rocznego kursu językowego wartego 900zł (2 x po 50% kosztów za I i II miejsce w konkursie).

Organizatorzy konkursu składają podziękowania wszystkim sponsorom oraz instytucjom, które ufundowały nagrody dla laureatów.