» Osiągnięcia sportowe uczniów ZS3

Osiągnięcia sportowe 2015-2016

« Osiągnięcia 2014-2015      Aktualne osiagnięcia »

2015/2016
  • W dniach 1-8 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu Św. odbyły się mecze Mistrzostw Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego.
     Więcej informacji..
  • W dniu 08.11.2015 dla uczczenia 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Ostrowcu odbył się "Bieg Niepodległości 2015" w silnej obsadzie międzynarodowej. W organizacji zawodów pomagało 29-cioro uczniów naszej szkoły. Natomiast w biegu głównym na dystansie 10-ciu kilometrów wystartowało troje naszych uczniów.
     Więcej informacji..

• Dobre starty Klaudii Szczygieł uczennicy naszej szkoły w biegach ulicznych. W II Biegu Papieskim organizowanym w Ćmielowie dla uczczenia kanonizacji Jana Pawła II, w biegu na dystansie 10-iu kilometrów w kategorii głównej zajęła II miejsce, zaś w kategorii "Sami Swoi" zajęła I miejsce. Natomiast w dniu 18 października 2015 wystartowała w zawodach MosirGutwinRun 2015 w "maratonie na raty" na dystansie 5274 metrów w kategorii KII (16-35 lat) i zajęła III miejsce.
     Więcej zdjęć..

• W dniu 9 października 2015 roku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowinach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowało 14 drużyn chłopców. Sztafeta naszej szkoły w składzie: Michał Bojara, Sebastian Kurek, Dawid Adamczyk, Dawid Łucki, Dawid Świercz, Krzysztof Ślusarz, Szymon Duda, Gabriel Grabowski, Mikołaj Chyżowski oraz Dawid Łabuz zajęli 7-e miejsce. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.
     Więcej zdjęć..

• W dniu 5 października 2015 roku na terenie ośrodka rekreacyjnego "Gutwin" odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2015/16.
     Więcej informacji..

« Osiągnięcia 2014-2015      Aktualne osiagnięcia »