Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
2015-12-14
Dodał: p. Igor Paluch
Sport
W dniach 1-8 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu Św. odbyły się mecze  Mistrzostw Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego.
Wyniki w grupach:
Grupa I
CKZUiU – ZS nr 2 18:25 (5:14)
ZS nr 2 – ZS nr 3 21:23 (9:9)
ZS nr 3 – CKZiU 27:13 (13:4)
Tabela:
1.      ZS nr 3         2          4          50:36
2.      ZS nr 2          2          2          46:41
3.      CKZiU          2          0          31:52
Grupa II
ZS nr 1 – LO nr III 15:19 (10:8)
ZS nr 1 – ZSOMS 13:20 (7:9)
LO nr III – ZSOMS 23:15 (10:8)
Tabela:
1.      LO nr III          2          4          42:30
2.      ZSOMS         2          2          35:36
3.      ZS nr 1          2          0          28:39

Poniedziałek, 7 grudnia mecze półfinałowe:
ZS nr 3 – ZSOMS              17 : 18
LO nr III – ZS nr 2              24 : 19

Wtorek 8 grudnia mecze finałowe:
     O 5 miejsce: ZS nr 1  –  CKZ i U         20 : 12
     O 3 miejsce: ZS nr 2  –  ZS nr 3          24 : 19
     O 1 miejsce: LO nr III  –  ZSOMS        20 : 16

Finaliści zawodów grali w następujących składach:
ZS nr 3: Wojciech Łaszcz, Emil Kozłowski, Jakub Ziejewski, Michał Piątkowski, Mateusz Kordos, Olaf Chojnacki, Kamil Lasocki, Dawid Świercz, Kacper Kupiński, Krystian Rzepka, Karol Krawczyński, Dominik Rutkowski, Szymon Różalski, Daniel Pawlik, Filip Teter, Kamil Janda. Opiekun – p. Igor Paluch.
ZS nr 2: Karol Dąbrowski, Erwin Pastuszka, Konrad Jabłoński, Michał Puchała, Marcin Radlak, Łukasz Szymański, Arkadiusz Ogórek, Marcin Sikorski, Marcin Szeląg, Krzysztof Gołąbko, Bartłomiej Chwała, Łukasz Suska, Damian Czechowski, Kewin Krzemieniecki, Sebastian Kutera, Patryk Kozłowski, Piotr Sieniek. Opiekun – Krzysztof Wójcik.
LO nr III: Maciej Jabłoński, Patryk Piwnik, Bartosz Jedlikowski, Dawid Góralski, Adrian Borek, Mateusz Adamski, Karol Zalewski, Micha Kuzdak, Stanisław Mrugała, Krzysztof Piwnik. Opiekun – Małgorzata Turek.
ZSOMS: Mateusz Miłek, Mateusz Nowakowski, Patryk Dulny, Bartosz Niedobit, Kamil Wochniak, Kamil Gadowski, Adam Celary, Kamil Łokieć, Kamil Niekurzak, Tomasz Woźniak, Adrian Wolszczak, Bartłomiej Stefański, Hubert Czerpak. Opiekunowie – Grzegorz Klepacz, Tomasz Radowiecki.
Organizatorzy wyróżnili następujących zawodników:
MACIEJ JABŁOŃSKI, MICHAŁ KUZDAK, PATRYK PIWNIK z LO nr III.
WOCHNIAK KAMIL, NOWAKOWSKI MATEUSZ, ŁOKIEĆ KAMIL z ZSOMS.
PUCHAŁA MICHAŁ, DĄBROWSKI KAROL z ZS nr 2.
PIĄTKOWSKI MICHAŁ, KOZŁOWSKI EMIL z ZS nr 3.

KUŹNICKI KAMIL z ZS nr 1; ZBOROWSKI MARCIN z CKZ i U.
Wyróżnieni zawodnicy otrzymali koszulki od KS. KSZO „Odlewnia”.
Puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. otrzymały zwycięzkie zespoły.
Ceremonii dekoracji w imieniu Starosty Ostrowieckiego mgr Zbigniewa Dudy dokonał Naczelnik Wydziału Edukacji mgr Wojciech Lesiak, który pogratulował poziomu sportowego uczestnikom oraz złożył życzenia świąteczne.