» Archiwum 2015

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego
Ośrodek rekreacyjny "Gutwin" - 5 października 2015 r.

W dniu 5 października 2015 roku na terenie ośrodka rekreacyjnego "Gutwin" odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2015/16.

W kategorii szkól ponadgimnazjalnych startowało sześć drużyn dziewcząt i dziesięć zespołów chłopców, w tym dwa poza konkursem. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Sebastian Kurek, Krzysztof Ślusarz, Marcin Nowak, Michał Bojara, Mikołaj Chyżowski, Dawid Łucki, Dawid Świercz, Gabriel Grabowski, Piotr Kiszka, Dawid Adamczyk zajęła drugie miejsce ulegając jedynie drużynie SMS-a. Opiekunem zespołu był p. Igor Paluch. Drużyna dziewcząt pod opieką p. Anety Zapały-Wiecheć zajęła czwarte miejsce.