» Osiągnięcia sportowe uczniów ZS3

Osiągnięcia sportowe 2013-2014

« Osiągnięcia 2012-2013      Osiągnięcia 2014-2015 »

2013/2014
  • W dniu 09.04.2014 r. odbył się Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Ostrowieckiego. Drużyna naszej szkoły zdobyła II miejsce. Indywidualnie zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach: 4 - Tomasz Cieślik, 5 - Tomasz Soboń, 7 - Jakub Grys, 8 - Bartosz Kaczmarczyk, 9 - Krystian Soboń. W zawodach startowało 30 szachistów. Opiekunem drużyny był mgr Igor Paluch.
     Więcej zdjęć..

• W dniu 15.04.2014r. w Rytwianach koło Staszowa odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach startowało 56 dziewcząt, tworzących 13 drużyn szkolnych oraz 85 chłopców reprezentujących 18 szkół.
     Więcej informacji..

• W dniu 18 grudnia 2013 roku w Departamencie Promocji Edukacji Kultury Sportu i Turystyki w Kielcach odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa świętokrzyskiego za rok szkolny 2012/2013. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych sklasyfikowano 43 szkoły. Zespół Szkół nr 3 (THM) w tym zestawieniu znalazł się na piątym miejscu, a w skali powiatu zajął drugie miejsce ulegając jedynie Szkole Mistrzostwa Sportowego. Naszą szkołę reprezentował opiekun biegaczy mgr Igor Paluch, który odebrał pamiątkowy puchar oraz dyplom.
     Więcej zdjęć..

• W dniach 02.12-11.12.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce. Opiekunem uczniów był mgr Igor Paluch.
     Więcej zdjęć..

• W dniu 10 października 2013 roku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowinach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.
     Pełna relacja..
    • W dniu 3 października 2013 r. na terenie Miejskiego Ośrodka GUTWIN zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna chłopców wywalczyła II miejsce oraz tytuł wicemistrza powiatu ostrowieckiego. Opiekę nad drużyną sprawował p. Igor Paluch.
       Pełna relacja..
    • W dniu 7.09.2013 r., dla upamiętnienia 68 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej na Pacyfiku, odbyła się kolejna edycja Biegu Zwycięstwa. W imprezie wzięło udział siedmioro uczniów ZS nr 3 w Ostrowcu Św.: Aleksandra Cichocka, Sebastian Kurek, Tomasz Soboń, Mateusz Wiącek, Michał Kasprzycki, Michał Bojara, Grzegorz Masłowski. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.
       Więcej zdjęć..

« Osiągnięcia 2012-2013      Osiągnięcia 2014-2015 »