» Archiwum 2014

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Rytwiany koło Staszowa - 15.04.2014 r.

W dniu 15.04.2014r. w Rytwianach koło Staszowa odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach startowało 56 dziewcząt, tworzących 13 drużyn szkolnych oraz 85 chłopców reprezentujących 18 szkół.

Naszą szkołę reprezentowało 19-cioro uczniów podzielonych na dwie drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Barańska, Joanna Goryś, Klaudia Szczygieł, Weronika Stawiarz oraz Klaudia Orszulska zajęła 7-e miejsce zdobywając 11 punktów.

Ekipa chłopców: Tomasz Cieślik (indywidualnie 5 miejsce), Kacper Kwiecień (11), Michał Bojara (27), Tomasz Soboń, Dawid Adamczyk, Sebastian Kurek zajęła IV miejsce z dorobkiem 13 punktów.

Oprócz nich indywidualnie startowali: Andrzej Tyrała, Krystian Soboń, Jonatan Nowak, Marcin Nowak, Jakub Dąbrowski, Mateusz Wiącek, Artur Barański i Grzegorz Masłowski. Opiekunem był mgr Igor Paluch.