» Inne osiągnięcia i konkursy 2000-2010

Inne osiągnięcia i konkursy 2000-2010

« 2000-2010      2010-2015 »

• 2009/2010

•  29.04.2010r. Daria i Maja Kożuchowska oraz Karolina Iżak wyśpiewały I miejsce w I Międzyszkolnym Przeglądzie "Mam talent". Opiekunem był p. Czesław Golis.

I Międzyszkolny Przegląd Mam Talent I Międzyszkolny Przegląd Mam Talent

Mateusz Sokół zajął II miejsce w województwie w XVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Uczeń przygotowywał się do olimpiady pod kierunkiem p.Anny Rogowskiej.

Dwóch naszych tegorocznych maturzystów przeszło do dalszego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, w której laureaci otrzymują indeks studenta Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie:
    • Artur Kiszka - kl.4Tib - 100% punktów
    • Maciej Białek - kl.4Tia - 99% punktów
     Samochodowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowieckiego - w październiku 2009r. nasza drużyna zajęła I miejsce, zdobywając tym samym Puchar Starosty Ostrowieckiego.

• 2008/2009

•  Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2009 - w maju 2009r. drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Kielcach.
     eTwinning - nasza szkoła otrzymała Odznakę Jakości eTwinning za udział w projekcie eTwinning Novelists. Koordynatorami projektu byli p. Julita Pastuszko i p. Dariusz Granat. Więcej o projekcie..

• 2007/2008

•  Mistrzostwa Szachowe 2008 - nasza szkoła zajęła III miejsce w Szachowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowieckiego.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w Mistrzostwach Szachowych 2008

Konkurs plastyczny "Człowiek i przyroda w twórczości Stanisława Wyspiańskiego" - I miejsce zajął Przemysław Cioch z kl.2Tic.
     VI Konkurs Wiedzy o Górach Polski 2007 - nasi uczniowie z kl.2Tib zajęli III miejsce (Artur Kiszka) i VI miejsce (Tomasz Sławiński). Uczniów przygotowała do konkursu p.Grażyna Jedlikowska.
     Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - I miejsce w etapie rejonowym zajął Hubert Kasprzyk.
     V Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO" - Róża Mazurek (kl.1Tl) zajęła 12 miejsce na konkursie w Kielcach (opiekun: p. Witold Staszewski).

• 2006/2007

•  Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - Nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia: Radosław Chuchała zajął I miejsce, a Hubert Kasprzyk był drugi.
     IV Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"Naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim reprezentowali: Dawid Nowak - kl. 2 Tib, Piotr Ćwik - kl. 2 Tib oraz Tomasz Nowicki - kl. 1 Te. Uczniów przygotowywał do konkursu mgr inż. Witold Staszewski i mgr Rafał Gieras.

Uczestnicy konkursu Polska w NATO - Kielce 2006
    KONKURS "POLSKA W NATO" - KIELCE 2006

• 2005/2006

•  V Konkurs Wiedzy o Górach Polski 2006 - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajął Grzegorz Mendyk.
     I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Chorobach Cywilizacyjnych 2005 - I miejsce w konkursie zajęła Karolina Kania.

• 2004/2005

•  Samochodowy Turniej Szkół Średnich 2005 - III miejsce w turnieju zajęła drużyna ZS Nr 3.

• 2003/2004

•  II Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach 2004 - III miejsce wywalczyła drużyna ZS Nr 3 w składzie: Paweł Majka, Łukasz Kukiełka i Dominik Tomczyk (klasa 5Tea).
     Turniej Wiedzy Ogólnej 2004 - w Kielcach szkołę reprezentował Tomasz Barski, który zajął III miejsce.
     Samochodowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych 2004 - I miejsce wywalczyła drużyna ZS Nr 3 zdobywając główny Puchar organizatorów. Indywidualnie zwyciężył Radosław Ścibisz z klasy 5Teb.
     Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 2004 - I miejsce wywalczyła drużyna ZS Nr 3 pod opieką dyr. Cz. Golisa. Wcześniej drużyna musiała wywalczyć I miejsce w zawodach regionalnych.

Ćwiczenia z pierwszej pomocy
    ĆWICZENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny 2004 - w etapie wojewódzkim w Kielcach 2 miejsce zajęła drużyna ZS Nr 3 pod opieką mgr inż. Mariusza Gołąbka.

• 2002/2003

•  Mistrzostwa Szachowe 2003 - w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych I miejsce zajął Paweł Majka.
    W Szachowych Mistrzostwach Ostrowca Św. drużyna ZS Nr3 w składzie Paweł Majka, Łukasz Czekaj i Łukasz Kukiełka zajęła II miejsce. Indywidualnie miejsce III wywalczył Paweł Majka.
     Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach Polski 2003 - III miejsce zajął Paweł Majka. Ucznia przygotowywała do konkursu mgr Mariola Jabłońska.
     Turniej Wiedzy Ogólnej 2003 - w Kielcach szkołę reprezentował Damian Stola, który zajął IV miejsce. Opiekun mgr inż. Piotr Leśniewski.

• 2001/2002

•  Mistrzostwa Szachowe 2002 - I miejsce (indywidualnie) w Szachowych Mistrzostwach Ostrowca Św. 2002 zajął Paweł Majka, ponadto ZSNr3 zajął I miejsce drużynowo (zespół w składzie Paweł Majka i Łukasz Kukiełka).
     Olimpiada Filozoficzna 2002 - w etapie okręgowym szkołę reprezentował Damian Stola. Opiekunem ucznia była mgr Ewa Kałuża.

• 2000/2001

•  Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 2000/2001 - w eliminacjach powiatowych II miejsce zajął Rafał Roszczypała. Do etapu wojewódzkiego (część pisemna) zakwalifikowała się drużyna szkolna składająca się z 5 osób - opiekun M. Wawrzkiewicz.
     Olimpiada Filozoficzna 2000/2001 - w eliminacjach stopnia okręgowego wystartował Mariusz Kania, uczeń został przygotowany do olimpiady przez mgr E. Kałużę.
     XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - w roku szkolnym 2000/2001 do etapu okręgowego OWE przesłano prace 3 uczniów: Agnieszki Łuby, Eweliny Dzioby i Marcina Koprowskiego. Opiekunem uczniów była mgr A.Rogowska.

« 2000-2010      2010-2015 »