Dzisiaj jest .
 
» Absolwenci szkoły


 

Absolwenci 2020 -2029
« 2010 - 2019      Absolwenci-index »

2020
Technikum nr 3
IV Ti/a Lipska-Kłos Monika
  1. Bajerczak Paweł
  2. Bąk Kamil
  3. Budzyn Wiktor
  4. Curyło Radosław
  5. Czechowski Paweł
  6. Giza Błażej
  7. Gwóźdź Karol
  8. Kłonica Damian
  9. Kołodziejski Piotr
  10. Lasocki Dawid
  11. Lidwa Michał
  12. Łucki Dawid
  13. Maj Jakub
  14. Mierzejewski Marcin
  15. Nalewaj Mikołaj
  16. Nowicka Karolina
  17. Rdzanek Daniel
  18. Skrucha Kamil
  19. Snopek Piotr
  20. Śliwka Jakub
  21. Walczyk Olaf
  22. Wrona Jakub
  23. Wróbel Oskar
  24. Ziółkowski Kacper
  25. Żółkiewicz Hubert
2020
Technikum nr 3
IV Ti/b Zielińska Alicja
  1. Dębniak Jakub
  2. Giez Hubert
  3. Górski Patryk
  4. Jagiełło Karolina
  5. Karbowniczek Mateusz
  6. Kasprzycki Bartosz
  7. Kończyk Kacper
  8. Korpikiewicz Jan
  9. Kwiecień Jakub
  10. Lenczewski Przemysław
  11. Michta Kacper
  12. Mizera Jakub
  13. Orłowski Kamil
  14. Partyka Krystian
  15. Piątek Mikołaj
  16. Piwnik Igor
  17. Prokop Karol
  18. Sieradzki Dominik
  19. Skalski Sergiusz
  20. Staniek Kacper
  21. Szemraj Jan
  22. Wojtas Marek
  23. Wrona Franciszek
2020
Technikum nr 3
IV Ti/c Sadrak Aneta
  1. Bocian Olgierd
  2. Chamera Jakub
  3. Czub Jakub
  4. Gawrońska Nina
  5. Gębura Wojciech
  6. Gębusia Kacper
  7. Góra Jakub
  8. Grudnicki Robert
  9. Jajus Paweł
  10. Jasztal Michał
  11. Kaczmarczyk Kacper
  12. Klepacz Mateusz
  13. Kłonica Radosław
  14. Pająk Mateusz
  15. Pater Jakub
  16. Plewa Mateusz
  17. Pustuła Karol
  18. Pytlak Mateusz
  19. Wójcicki Michał
  20. Wroński Michał
  21. Zakrzewski Piotr
2020
Technikum nr 3
IV Teu Osojca Agnieszka
  1. Bielański Kacper
  2. Cudzik Daniel
  3. Góral Kamil
  4. Grela Jakub
  5. Jóźwik Damian
  6. Kaczmarczyk Kacper
  7. Kita Karol
  8. Kopyra Jan
  9. Kot Michał
  10. Kowalski Kacper
  11. Krysa Dominik
  12. Łucki Paweł
  13. Opala Mateusz
  14. Piotrowski Michał
  15. Wojciechowski Bartosz
  16. Żebrowski Dominik
2020
Technikum nr 3
IV TL Zieliński Janusz
  1. Armata Szymon
  2. Dzioba Aleksandra
  3. Gajewski Jakub
  4. Gatkowska Dominika
  5. Gorazda Mateusz
  6. Grys Michał
  7. Kita Kamila
  8. Kosela Klaudia
  9. Kotowski Maciej
  10. Kowalski Dawid
  11. Kudas Sebastian
  12. Lipiec Patryk
  13. Martynowski Jakub
  14. Mularczyk Krystian
  15. Nowacka Maria
  16. Ochocki Damian
  17. Pańczyk Jakub
  18. Pater Paulina
  19. Popek Daniel
  20. Relikowska Anna
  21. Roznowski Sebastian
  22. Sienniak Jakub
  23. Sikora Dominik
  24. Starczewska Zuzanna
  25. Szklanowski Dawid
  26. Ściegienny Jakub
  27. Środoń Jakub
  28. Walos Marlena
  29. Winiarski Dawid
2020
Technikum nr 3
IV Tm Kowalska Renata
  1. Bańcer Mikołaj
  2. Bęben Kamil
  3. Czajkowski Jakub
  4. Firlej Patryk
  5. Gajek Mikołaj
  6. Gawłowski Adrian
  7. Gubernat Filip
  8. Ir Daniel
  9. Janiszewski Mateusz
  10. Kaczmarzyk Michał
  11. Kandyba Jakub
  12. Krawczyk Jakub
  13. Laskowski Piotr
  14. Leżuch Karol
  15. Mazur Erwin
  16. Mgłosiek Bartosz
  17. Mieśniak Oliwier
  18. Moskalik Norbert
  19. Olech Paweł
  20. Pawłowski Kamil
  21. Podgajny Karol
  22. Polak Karol
  23. Polak Mateusz
  24. Pronobis Kamil
  25. Rotmański Wiktor
  26. Ryczkowski Damian
  27. Szymański Jarosław
  28. Tomaszewski Karol
  29. Wrona Konrad
  30. Zając Piotr
  31. Ziętala Kacper

Wykaz zawodów:

Te – technik elektronik
Ti – technik informatyk
Tl – technik logistyk
Tm – technik mechatronik
Tu – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

« 2010 - 2019      Absolwenci-index »

 
^ Do góry ^