Dzisiaj jest .
 
» Absolwenci szkoły


 

Absolwenci 2010 -2019
« 2000 - 2009      Absolwenci-index »

2010
Technikum nr 3
IV Ti/a Wawrzkiewicz Małgorzata

1. Bąbel Łukasz
2. Białek Maciej
3. Cichoń Krzysztof
4. Foremniak Mateusz
5. Gwałt Tomasz
6. Karek Przemysław
7. Konarska Dorota
8. Kowalczyk Krystian
9. Kowalczyk Marek
10. Luzak Norbert
11. Pachlarz Adrian
12. Piłat Patryk
13. Skiba Paweł
14. Szczygieł Maciej
15. Walerowicz Dawid
16. Zagozdon Monika
17. Zaręba Filip
18. Zybała Łukasz

2010
Technikum nr 3
IV Ti/b Jedlikowska Grażyna / Granat Dariusz

1. Chudzik Krzysztof
2. Cichoń Mateusz
3. Dudek Krzysztof
4. Jeczeń Grzegorz
5. Kaczor Paweł
6. Kiszka Artur
7. Kosela Oskar
8. Lenart Artur
9. Pastuszka Tomasz
10. Prokop Dawid
11. Przydatek Adrian
12. Rybak Michał
13. Sławiński Tomasz
14. Soja Piotr

2010
Technikum nr 3
IV Ti/c Drach Elżbieta

1. Bąbel Mateusz
2. Bimek Łukasz
3. Bocheński Tomasz
4. Brodawka Damian
5. Cioch Przemysław
6. Gatkowski Daniel
7. Gemser Krzysztof
8. Grad Daniel
9. Karebski Mikołaj
10. Nowak Bartosz
11. Podsiadło Krzysztof
12. Pytlakowski Sylwester
13. Szeląg Radosław
14. Wójtowicz Sebastian
15. Żebrowski Piotr

2010
Technikum nr 3
IV Te Moskal Dorota

1. Bezak Szymon
2. Kaczor Tomasz
3. Krasicki Arkadiusz
4. Kasprzyk Hubert
5. Kosno Krzysztof
6. Kucharczyk Marcin
7. Lewikowski Konrad
8. Mazurek Wojciech
9. Mucha Grzegorz
10. Narożnicki Mariusz
11. Niedziałek Adrian
12. Poński Piotr
13. Pożoga Wojciech
14. Rusak Mateusz
15. Sala Łukasz
16. Skrzypczak Konrad
17. Słomka Daniel
18. Sobulski Dawid
19. Szwajda Damian
20. Walczyk Grzegorz
21. Wykrota Konrad
22. Zakrzewski Przemysław
23. Zawadzki Przemysław

2010
Technikum nr 3
IV Tl Jabłońska Mariola

1. Bielecki Daniel
2. Ćwik Daniel
3. Denkowski Damian
4. Fryziel Karolina
5. Gorazd Karolina
6. Hert Mateusz
7. Jabłoński Arkadiusz
8. Kaniowski Michał
9. Kasińska Karolina
10. Kilijański Artur
11. Kwiatkowski Michał
12. Łasisz Paweł
13. Opałka Krzysztof
14. Ostatek Kinga
15. Piechota Marcin
16. Podgajny Marcin
17. Pożoga Kamil
18. Sala Michał
19. Sasak Karolina
20. Tyniec Sebastian
21. Wasilewska Angelika
22. Wosik Mateusz
23. Wójcik Aneta

2010
Technikum nr 3
IV Tm/Tt Staszewski Witold

IV Tm

1. Barański Dominik
2. Czupryn Michał
3. Dureczek Ernest
4. Gębura Marcin
5. Krajewski Mateusz
6. Krawczyk Piotr
7. Małek Arnold
8. Mierzwa Krzysztof
9. Nowak Damian
10. Prewendowski Marcin
11. Skrzypczak Mateusz
12. Staniek Mirosław

IV Tt

1. Cielecki Daniel
2. Cioch Łukasz
3. Czarnecki Michał
4. Dłużewski Damian
5. Gnieździński Adrian
6. Gorazd Michał
7. Kaczorowski Mateusz
8. Krakowiak Krzysztof
9. Matyszczak Kamil
10. Siekiera Adrian
11. Wiśniewski Damian
12. Wojtyła Tomasz
13. Zawadzki Tomasz

2010
Liceum Profilowane
III Ks Cedro Katarzyna

1. Bąk Anita
2. Bernacka Żaneta
3. Cebula Angelika
4. Ceglarska Karolina
5. Cieślik Monika
6. Dudek Anna
7. Gumuła Katarzyna
8. Jabłońska Aldona
9. Jop Klaudia
10. Karek Wioleta
11. Kidoń Daniel
12. Kiszka Aleksandra
13. Kosiela Katarzyna
14. Kowalska Ewelina
15. Kraus Monika
16. Krawczyk Monika
17. Kucharska Klaudia
18. Lipnicka Róża
19. Morgaś Magdalena
20. Olech Karolina
21. Ponikowska Ewelina
22. Pożoga Milena
23. Rożniata Aleksandra
24. Rożniata Paulina
25. Spała Daniel
26. Starczewska Joanna
27. Syropiatko Paulina
28. Tarnowska Michalina
29. Wojsa Magdalena
30. Wójcicka Ewelina
31. Wrubel Karolina
32. Zalewski Michał
33. Ziemniak Róża
34. Żurawska Angelika

2011
Technikum nr 3
IV Ti/a Kozińska Marzena

1. Bańcerowski Przemysław
2. Bębenek Rafał
3. Bimek Łukasz
4. Borys Łukasz
5. Buczkowski Rafał
6. Choda Michał
7. Ciamaga Marcin
8. Ciuryło Michał
9. Fulara Kamil
10. Gałęzia Karol
11. Góra Michał
12. Górski Patryk
13. Grdeń Krzysztof
14. Kadewski Maciej
15. Kopeć Mariusz
16. Mruk Mariusz
17. Pokusa Paweł
18. Siwiec Krzysztof
19. Stępień Rafał
20. Stolarski Łukasz
21. Stronk Konrad
22. Szczych Emil
23. Szczygieł Kamil
24. Szczykutowicz Konrad
25. Szmytke Paweł
26. Wójcik Jakub
27. Wójcik Patryk
28. Wrzos Tomasz
29. Wyroda Paweł
30. Wziątek Grzegorz
31. Zugaj Sebastian

2011
Technikum nr 3
IV Ti/b Lipska-Kłos Monika

1. Brociek Adrian
2. Cygan Norbert
3. Fiszer Ernest
4. Fudalej Tomasz
5. Gadkowski Hubert
6. Gawlik Michał
7. Góralski Cezary
8. Górczynski Patryk
9. Gumułka Daniel
10. Kamińska Małgorzata
11. Kądziela Mateusz
12. Kopyś Konrad
13. Kowalski Artur
14. Krawętkowski Michał
15. Mazur Andrzej
16. Mazur Michał
17. Mruk Karol
18. Narożnicki Damian
19. Owsianka Aneta
20. Pająk Piotr
21. Partyka Marcin
22. Pastuszka Paweł
23. Pobratyn Tomasz
24. Pronobis Marcin
25. Radosz Kamil
26. Reczko Jakub
27. Spadło Patryk
28. Surmańska Karolina
29. Tworek Karol
30. Wardzała Agnieszka
31. Wójcik Bartosz
32. Wypych Monika
33. Zemsta Paweł
34. Żelazowski Michał

2011
Technikum nr 3
IV Te Pastuszko Julita

1. Białek Mateusz
2. Borowski Łukasz
3. Chuchała Dominik
4. Fijas Mateusz
5. Grys Bartłomiej
6. Jabłoński Karol
7. Kijanka Łukasz
8. Klusek Konrad
9. Kowalski Łukasz
10. Majka Robert
11. Masternak Daniel
12. Mazurek Tomasz
13. Meuś Przemysław
14. Molenda Mateusz
15. Nowicki Tomasz
16. Orłowski Konrad
17. Ostatek Kamil
18. Perlik Paweł
19. Piwowarski Łukasz
20. Podczasi Patryk
21. Pożoga Grzegorz
22. Reszka Krzysztof
23. Sala Damian
24. Skiba Rafał
25. Tomczyk Mateusz
26. Wójcicki Łukasz
27. Wójcicki Marcin

2011
Technikum nr 3
IV Tl Sadrak Aneta

1. Bińczak Anna
2. Byrtus Agnieszka
3. Chyba Bartłomiej
4. Ćwikła Róża
5. Granat Paulina
6. Grzegorski Mateusz
7. Iżak Karolina
8. Jedlikowski Przemysław
9. Kaczmarzyk Łukasz
10. Kaczor Sebastian
11. Kożuchowska Daria
12. Kożuchowska Maja
13. Marzec Monika
14. Matyjas Mateusz
15. Mazurek Róża
16. Misztela Joanna
17. Nadbrzuchowska Klaudia
18. Nartowski Grzegorz
19. Nowak Dagmara
20. Religa Grzegorz
21. Spławski Bartosz
22. Sułkowska Martyna
23. Swaciak Kamil
24. Szewczyk Paulina
25. Ślimak Idalia
26. Tomasik Maciej
27. Waza Joanna
28. Wilczak Anna
29. Wójcik Dawid
30. Zieliński Paweł

2011
Technikum nr 3
IV Tm Jankowska Beata

1. Derlatka Mateusz
2. Deroń Grzegorz
3. Gawłowski Karol
4. Gnat Paweł
5. Grzesik Sebastian
6. Kaczmarski Norbert
7. Klepacz Mateusz
8. Konderak Dariusz
9. Kubik Łukasz
10. Minkina Łukasz
11. Pawlik Rafał
12. Piasecki Wojciech
13. Pietruszka Mateusz
14. Piórko Artur
15. Rutkowski Rafał
16. Sarna Piotr
17. Siepetowski Adrian
18. Soboń Grzegorz
19. Zdonek Robert

2011
Technikum nr 3
IV Tt Moskal Radosław

1. Batug Paweł
2. Czaja Dawid
3. Czub Grzegorz
4. Dróżdż Dariusz
5. Filipczak Daniel
6. Góra Krzysztof
7. Grabowiec Karol
8. Grys Rafał
9. Janda Damian
10. Jop Daniel
11. Kowalczyk Mateusz
12. Łasisz Łukasz
13. Niedziałek Damian
14. Orzechowski Krzysztof
15. Pastuszka Mateusz
16. Pilecki Konrad
17. Saracen Tomasz
18. Seweryński Łukasz
19. Sitarski Andrzej
20. Sokołowski Krzysztof
21. Stachurski Adrian
22. Stępień Damian
23. Swaciak Tomasz
24. Szczygieł Konrad
25. Szostak Konrad
26. Tomtas Łukasz
27. Werner Mateusz
28. Wójcik Patryk
29. Zbroś Krystian

2012
Technikum nr 3
IV Ti/a Paluch Piotr

1. Bańda Kamil
2. Cymerys Krystian
3. Duda Adrian
4. Duda Dorian
5. Duda Przemysław
6. Gierada Piotr
7. Głazowski Karol
8. Grzesik Michał
9. Kaczyński Mateusz
10. Kania Rafał
11. Kolasa Bartłomiej
12. Konopka Mateusz
13. Kopyś Michał
14. Kusiak Mateusz
15. Listek Mateusz
16. Łata Daniel
17. Majecki Dominik
18. Olejniczak Marcin
19. Paprot Mariusz
20. Pastuszka Sebastian
21. Pawłowski Kamil
22. Prejs Damian
23. Radłowski Mateusz
24. Ronduda Damian
25. Suliga Łukasz
26. Wesołowski Grzegorz
27. Wróbel Damian

2012
Technikum nr 3
IV Ti/b Kowalska Renata

1. Bezak Judyta
2. Bugajski Michał
3. Chyc Szymon
4. Cielebąk Przemysław
5. Jagieła Mateusz
6. Koneczny Konrad
7. Kozieł Mateusz
8. Kwiatkowski Dominik
9. Lis Mateusz
10. Napierała Adrian
11. Nowak Katarzyna
12. Pawłowski Artur
13. Pietruszka Sebastian
14. Podgajny Mariusz
15. Pytlak Marcin
16. Sałatowski Adrian
17. Serafin Grzegorz
18. Solecka Małgorzata
19. Suda Łukasz
20. Szczygieł Damian
21. Świercz Adrian
22. Tworzewski Cezary
23. Wieczorek Karol
24. Wójcik Przemysław
25. Zdyb Damian

2012
Technikum nr 3
IV Te Pastuszka Katarzyna

1. Fudalej Tomasz
2. Jędrzejczyk Michał
3. Kapsa Arkadiusz
4. Kargul Krystian
5. Klepacz Andrzej
6. Kopyra Krzysztof
7. Kowalczyk Bartłomiej
8. Kowalski Damian
9. Kucharski Sylwester
10. Lipiec Damian
11. Orczyk Artur
12. Pikus Michał
13. Pypeć Adrian
14. Pytlak Michał
15. Rybus Krzysztof
16. Walczyk Daniel
17. Wieczorek Szymon
18. Wnuk Piotr
19. Wodyński Sebastian
20. Żebrowski Grzegorz

2012
Technikum nr 3
IV Tm Zielińska Alicja

1. Dzik Łukasz
2. Kubik Marcin
3. Kwiecień Sebastian
4. Lech Daniel
5. Lech Mateusz
6. Lisiński Mateusz
7. Majewski Mariusz
8. Mikosa Damian
9. Orłowski Michał
10. Paluch Damian
11. Sałapa Łukasz
12. Sierocki Adrian
13. Skrzypczyk Jakub
14. Suchecki Piotr
15. Tadej Marcin
16. Tadej Michał
17. Wasiek Grzegorz
18. Wąsik Michał
19. Wesołowski Patryk
20. Wisowski Jakub

2012
Technikum nr 3
IV TL Żuchowska Alicja

1. Bednarski Radosław
2. Bogdańska Agnieszka
3. Chruścicki Patryk
4. Czub Michał
5. Dąbrowska Daria
6. Domagała Karol
7. Dybul Bartosz
8. Dziedzic Kamil
9. Dźwigulski Mateusz
10. Gałęzia Marcin
11. Kaczor Konrad
12. Maciąg Karolina
13. Małaczek Karolina
14. Michalski Michał
15. Miżełowski Jakub
16. Nowak Justyna
17. Orłowski Jakub
18. Potocka Wioleta
19. Sławińska Małgorzata
20. Sokół Mateusz
21. Stańczak Dominik
22. Szczygieł Radosław
23. Śliwa Michał
24. Wilczyńska Eliza

2012
Technikum nr 3
IV Tt/Tk Buczkowska Agnieszka

IV Tt

1. Chlewicka Sylwia
2. Czekaj Klaudia
3. Czub Mateusz
4. Dębiński Dawid
5. Dulny Tomasz
6. Hamera Tomasz
7. Kania Paweł
8. Kasprzycki Gerard
9. Łata Mateusz
10. Pikus Grzegorz
11. Polak Łukasz
12. Sierocki Patryk
13. Smołuch Mateusz
14. Ślusarz Anna
15. Zawadzki Mateusz

IV Tk

16. Donda Krzysztof
17. Kłusek Sebastian
18. Kolczuga Michał
19. Linart Dominik
20. Michno Dominik
21. Niedzielski Łukasz
22. Nowak Karol
23. Skowron Michał
24. Zielonka Dariusz

2013
Technikum nr 3
IV Ti/a Kaleta Zbigniew

1. Adamski Marcin
2. Banach Sebastian
3. Bielecki Marek
4. Bińczak Daniel
5. Cichocki Wojciech
6. Cygan Szymon
7. Czarnecki Mateusz
8. Gilewski Radosław
9. Goliat Radosław
10. Grzesik Łukasz
11. Kaczor Jakub
12. Kornacki Bartosz
13. Kosela Ernest
14. Łabuz Łukasz
15. Moczydło Jacek
16. Nowakowski Paweł
17. Połowniak Mateusz
18. Rdzanek Dawid
19. Relikowski Kamil
20. Stojek Filip
21. Sułkowski Przemysław
22. Śliwka Michał
23. Tomczyk Sylwester
24. Urbański Maciej
25. Wieczorek Bartłomiej
26. Wisowski Rafał
27. Wojtan Jakub
28. Zawadzki Krystian

2013
Technikum nr 3
IV Ti/b Zieliński Janusz

1. Bryk Artur
2. Chrobok Szymon
3. Dąbrowski Jakub
4. Dudzic Wojciech
5. Dzioba Monika
6. Gumułka Grzegorz
7. Janiszewski Mirosław
8. Kornak Przemysław
9. Kowalski Przemysław
10. Kozłowski Dariusz
11. Kwapisz Adam
12. Kwiatkowski Michał
13. Loranty Tomasz
14. Marchewka Mateusz
15. Miszczak Marcin
16. Miszczyk Dominik
17. Mróz Mateusz
18. Rogala Gabriel
19. Saracen Tomasz
20. Sitarska Monika
21. Siwiec Marcin
22. Sternik Iwona
23. Strzelecki Piotr
24. Wiatrowski Karol
25. Wolak Karol

2013
Technikum nr 3
IV Te/Tt Zapała-Wiecheć Aneta

IV Te

1. Bańcer Mariusz
2. Bąk Daniel
3. Drabina Sebastian
4. Fudalej Jacek
5. Grdeń Patryk
6. Kita Grzegorz
7. Kusiak Patryk
8. Lachowicz Tomasz
9. Opałka Jakub
10. Podsiadło Zdzisław
11. Suwała Damian
12. Szczuk Marcin
13. Wojciechowski Kamil
14. Zdonek Łukasz

IV Tt

15. Andrzejewski Arkadiusz
16. Rybak Sebastian
17. Sepioł Sebastian
18. Sosnowski Piotr
19. Urbański Bartłomiej
20. Wiśnios Dawid

2013
Technikum nr 3
IV Tm/Tk Gieras Rafał

IV Tm

1. Abram Rupert
2. Adamski Mateusz
3. Chuchała Mateusz
4. Dybiec Kamil
5. Dzioba Marcin
6. Jabczyk Marcin
7. Janda Mateusz
8. Kłos Piotr
9. Kucmin Adrian
10. Kwiatkowski Michał
11. Mazur Krzysztof
12. Nowak Paweł
13. Owsianka Patryk
14. Podgajny Przemysław
15. Rdzonek Adrian
16. Rzepka Paweł
17. Sikora Marcin
18. Skorupski Karol
19. Stolarek Konrad
20. Stolarek Witold
21. Wiecha Daniel
22. Wilczak Przemysław
23. Wilczyński Przemysław
24. Woźniak Karol
25. Zakowany Piotr

IV Tk

26. Barański Tomasz
27. Jaśkiewicz Michał
28. Kaczmarzyk Konrad
29. Krawiec Damian
30. Krzemiński Artur
31. Sala Piotr

2013
Technikum nr 3
IV Tl Rogowska Anna

1. Banasiewicz Anita
2. Baran Kamil
3. Bogusz Monika
4. Bucior Tomasz
5. Bystron Róza
6. Cichońska Barbara
7. Czuba Dominika
8. Czyż Dagmara
9. Dryja Konrad
10. Gajek Łukasz
11. Gajowik Paulina
12. Gąsior Katarzyna
13. Gorgoń Mateusz
14. Grzesik Paweł
15. Jedlikowska Żaneta
16. Juszczyk Mateusz
17. Karkocha Karolina
18. Krakowiak Daniel
19. Kwiatkowski Krystian
20. Łuczkiewicz Aleksandra
21. Makowski Paweł
22. Mariański Krzysztof
23. Ogłaza Mateusz
24. Pawłowski Piotr
25. Rutkowski Maciej
26. Sieradzki Jakub
27. Tracz Paulina
28. Zapalska Patrycja

2014
Technikum nr 3
IV Ti/a Grochulska Jolanta

1. Deroń Bartosz
2. Gawlik Kamil
3. Głowacki Kordian
4. Gutwin Marcin
5. Jakubowski Roman
6. Kaczmarski Michał
7. Kępa Krzysztof
8. Kostkowski Grzegorz
9. Kozłowski Jakub
10. Kusalewicz Rafał
11. Lubaszewski Konrad
12. Mazurek Krzysztof
13. Nowak Ernest
14. Orczykowski Jakub
15. Rutkowski Piotr
16. Sałek Sebastian
17. Sieczka Piotr
18. Skura Konrad
19. Stawiarz Adrian
20. Szurgot Łukasz
21. Wrzos Mateusz

2014
Technikum nr 3
IV Ti/b Leśniewska Mariola

1. Bąk Kamil
2. Czupryński Emil
3. Gajowik Agnieszka
4. Grabowski Michał
5. Gwóźdź Damian
6. Karabin Adrian
7. Karcz Michał
8. Kusiak Karol
9. Mansz Weronika
10. Piwnik Paweł
11. Polak Bartosz
12. Pronobis Konrad
13. Pytlak Sebastian
14. Salwierz Aleksandra
15. Sieradzki Michał
16. Soboń Monika
17. Sokołowska Karolina
18. Stachurski Krzysztof
19. Sus Kamil
20. Wiśnios Krzysztof
21. Zwada Mateusz

2014
Technikum nr 3
IV Te Mendyk Elżbieta

1. Barański Artur
2. Brodawka Mateusz
3. Iwoła Maciej
4. Juda Sebastian
5. Klauziński Karol
6. Klechowski Łukasz
7. Kwiecień Kacper
8. Piątek Patryk
9. Soboń Tomasz
10. Starczewski Jakub
11. Szewczyk Karol
12. Szot Mateusz
13. Tomaszewski Grzegorz
14. Wójcik Kazimierz

2014
Technikum nr 3
IV Tl Świąder Jolanta

1. Bębenek Tomasz
2. Bugajski Kamil
3. Burcy Paweł
4. Chlebna Julita
5. Dziółko Anna
6. Farys Łukasz
7. Frączek Michał
8. Grombka Mateusz
9. Halik Agata
10. Jabłońska Milena
11. Jedlikowska Paulina
12. Kaczor Dominika
13. Kalista Dominika
14. Kisiel Aleksandra
15. Kozieł Diana
16. Kucharczyk Izabela
17. Kwiecień Patryk
18. Łapa Emilia
19. Mazur Radosław
20. Mokwiński Norbert
21. Mucha Mariola
22. Nalewajek Mateusz
23. Połetek Rafał
24. Pytlak Joanna
25. Roślicki Jakub
26. Sienniak Paulina
27. Skit Sylwia
28. Sobasik Kinga
29. Sokołowska Patrycja
30. Starzomczyk Wiktoria
31. Stojek Kamila
32. Trelińska Magdalena
33. Wąsik Katarzyna

2014
Technikum nr 3
IV Tm Wawrzkiewicz Małgorzata

1. Adamczyk Rafał
2. Baran Patryk
3. Bialucha Mateusz
4. Choinka Mateusz
5. Cichocki Dominik
6. Długosz Przemysław
7. Gorazd Wojciech
8. Jedlikowski Rafał
9. Kaptur Kamil
10. Krawiec Paweł
11. Krzyżanowski Łukasz
12. Kulik Mateusz
13. Kwaśniak Tomasz
14. Nowak Artur
15. Pakuła Grzegorz
16. Pierzchała Paweł
17. Sado Ernest
18. Serwicki Dawid
19. Seweryn Jakub
20. Soboń Krystian
21. Sosnowski Jakub
22. Sprzęczka Marcin
23. Strompoć Krzysztof
24. Szczepaniak Konrad
25. Woźniak Mateusz
26. Żebrowski Piotr

2015
Technikum nr 3
IV Ti/a Cebula Barbara

1. Buczkowski Piotr
2. Budzeń Jakub
3. Chadała Maciej
4. Cichoński Mateusz
5. Heba Michał
6. Jagusiński Kamil
7. Kasprzyk Tomasz
8. Konecki Krystian
9. Korzeniowski Adrian
10. Kubicki Jarosław
11. Kujszczyk Karol
12. Kusal Mateusz
13. Lasek Wojciech
14. Mazur Wojciech
15. Olech Michał
16. Pasternak Przemysław
17. Powroźnik Mateusz
18. Sado Michał
19. Słapek Sebastian
20. Słowik Rafał
21. Stefański Samuel
22. Surdy Krzysztof
23. Turek Kamil
24. Tyrała Andrzej
25. Walerowicz Roman
26. Wanat Przemysław
27. Winiarski Piotr

2015
Technikum nr 3
IV Ti/b Drach Elżbieta

1. Banasiński Radosław
2. Bąkała Tomasz
3. Cioroch Sebastian
4. Czaja Krzysztof
5. Dzioba Krzysztof
6. Gulba Anna
7. Kaczmarczyk Mateusz
8. Kargul Adrian
9. Klepacz Michał
10. Klusek Aleksandra
11. Kosowski Cyryl
12. Leszczyński Daniel
13. Nowak Agnieszka
14. Nurkiewicz Kamil
15. Pater Katarzyna
16. Pikus Adrian
17. Połetek Olga
18. Przydatek Bartosz
19. Rogala Dominik
20. Stolarski Tomasz
21. Szczygieł Adrian
22. Szostak Mariusz
23. Ścibisz Emilian
24. Śliwa Patryk
25. Wieczorek Andrzej
26. Wrona Sebastian
27. Wyszywacz Damian

2015
Technikum nr 3
IV Te/Tt Sołtykiewicz Grzegorz

1. Cybulski Damian
2. Dudek Dawid
3. Fulara Paweł
4. Gołyski Rafał
5. Jasztal Piotr
6. Jedlikowski Hubert
7. Kamiński Łukasz
8. Karbowniczek Szymon
9. Karcz Krystian
10. Klechowski Paweł
11. Kowalik Tomasz
12. Kujszczyk Rafał
13. Łapa Grzegorz
14. Łapa Michał
15. Łata Karol
16. Łebek Bartłomiej
17. Łebek Jakub
18. Moroń Piotr
19. Niedziałek Anna
20. Pasik Michał
21. Połetek Joanna
22. Sałapa Piotr
23. Sobczyk Przemysław
24. Witek Alan
25. Zając Dawid
26. Zbroś Mateusz

2015
Technikum nr 3
IV Tm Wawrzkiewicz Małgorzata

1. Bidziński Bartłomiej
2. Choinka Damian
3. Choinka Mateusz
4. Cieszkowski Przemysław
5. Cieślik Tomasz
6. Cioch Michał
7. Kaczmarzyk Damian
8. Kamiński Jakub
9. Kania Piotr
10. Kapsiak Eryk
11. Kasprzycki Michał
12. Kliś Jakub
13. Kończak Łukasz
14. Kowalczyk Hubert
15. Łata Kamil
16. Mroczek Paweł
17. Nowakowski Dominik
18. Orczyński Konrad
19. Skoczylas Cezary
20. Starzomski Hubert
21. Szczęsny Łukasz
22. Szymański Kamil
23. Tablica Michał
24. Truś Karol
25. Wąsik Kinga
26. Wiącek Mateusz
27. Wójcik Ryszard

2015
Technikum nr 3
IV Tl Cedro Katarzyna

1. Adamiec Dominika
2. Barańska Dominika
3. Barszcz Sebastian
4. Bęben Karolina
5. Bożek Tomasz
6. Brociek Katarzyna
7. Broś Mateusz
8. Dzioba Magdalena
9. Gała Karol
10. Grelewska Paulina
11. Grotek Mateusz
12. Heba Marcin
13. Kateusz Przemysław
14. Kazimierski Jakub
15. Kołodziej Dawid
16. Markot Jan
17. Mikula Angelika
18. Przygoda Mateusz
19. Rutkowski Tomasz
20. Słomka Wojciech
21. Stępień Agnieszka
22. Strzyż Katarzyna
23. Tołkacz Mateusz
24. Tylec Krystian
25. Zagnińska Mariola
26. Zdonek Marta
27. Zimnicki Przemysław
28. Ziółkowska Aleksandra

2015
Technikum nr 3
IV Tl/To Modrzejewska Beata

1. Choinka Kacper
2. Falecka Marta
3. Gajewska Angelika
4. Góra Magdalena
5. Jęczmień Dariusz
6. Kałuża Angelika
7. Kosno Paweł
8. Maciąg Przemysław
9. Pietrzykowska Karolina
10. Robak Oskar
11. Sadowski Konrad
12. Serafin Małgorzata
13. Sieniek Paweł
14. Sosnowska Kamila
15. Szeląg Martyna
16. Walczyk Piotr
17. Wiatrowski Kamil
18. Wójcik Aleksandra

2016
Technikum nr 3
IV Ti/a Sadrak Aneta

1. Buczkowski Szczepan
2. Budek Michał
3. Cheba Adrian
4. Czekaj Hubert
5. Doch Karol
6. Gałka Karolina
7. Gębora Damian
8. Gierczak Rafał
9. Jabłoński Bartłomiej
10. Jaguszewski Damian
11. Kaczmarski Tomasz
12. Konarski Dawid
13. Koniarczyk Łukasz
14. Kundera Marcin
15. Łaszcz Wojciech
16. Opala Kinga
17. Piechnik Dawid
18. Piwoński Dawid
19. Pszonak Adrian
20. Sałata Mateusz
21. Sasak Patryk
22. Sienniak Mateusz
23. Sobieraj Karol
24. Szczepaniak Daniel
25. Tworek Dominik
26. Więcław Mateusz

2016
Technikum nr 3
IV Ti/b Zielińska Alicja

1. Bębenek Joanna
2. Bykowski Michał
3. Chałupczak Mateusz
4. Dębakowski Daniel
5. Gross Mateusz
6. Jedlikowski Przemysław
7. Jedynak Michał
8. Kidoń Mateusz
9. KIDOŃ MATEUSZ
10. Kosmaciński Mateusz
11. Kral Beniamin
12. Kuczun Agnieszka
13. Kwaśniak Marcin
14. Mazurek Maciej
15. Opałka Bartłomiej
16. Opałka Robert
17. Prejs Paulina
18. Sałagan Michał
19. Seniuk Piotr
20. Siwoń Paweł
21. Sławińska Sylwia
22. Soboń Maciej
23. Sykucki Dawid
24. Szczerbiński Adrian
25. Wilczyński Grzegorz
26. Ziejewski Jakub

2016
Technikum nr 3
IV Te Kaniewska Magdalena

1. Dąbrowski Jakub
2. Denkowski Dawid
3. Grad Radosław
4. Grdeń Damian
5. Gryzka Wojciech
6. Jareński Jan
7. Kaczmarczyk Bartosz
8. Kaczor Piotr
9. Kolasa Rafał
10. Kończak Damian
11. Łebek Krystian
12. Marchewka Piotr
13. Nawrot Tobiasz
14. Paprot Paweł
15. Pastuszko Tomasz
16. Przywara Aleksander
17. Sekuła Michał
18. Staniek Sebastian
19. Szczepański Michał
20. Szczepański Wojciech
21. Tutalak Dawid
22. Walas Karol
23. Wiącek Dawid
24. Ziarko Łukasz

2016
Technikum nr 3
IV TL Lipska-Kłos Monika

1. Adamczyk Dawid
2. Biernat Sylwia
3. Chudziak Milena
4. Cichocka Joanna
5. Ćwiek Angelika
6. Dróżdż Damian
7. Dudek Kinga
8. Fudalej Adrian
9. Jedlikowski Damian
10. Jeruzal Sylwia
11. Kaczmarska Olga
12. Kopyś Krzysztof
13. Kurek Sebastian
14. Lipiec Angelika
15. Nalepa Weronika
16. Pastuszka Anna
17. Pędziszewski Kacper
18. Pikus Karolina
19. Pronobis Krystian
20. Sitarska Karolina
21. Wielgus Wioleta
22. Witkoś Anna
23. Wójtowicz Aneta
24. Zawadzka Magdalena
25. Zwada Kinga
26. Zygadło Kamil

2016
Technikum nr 3
IV TL/To Buczkowska Agnieszka

IV TL

1. Bidzińska Angelika
2. Binkiewicz Mateusz
3. Gatkowska Patrycja
4. Kadewska Sylwia
5. Krakowiak Katarzyna
6. Lipiec Wojciech
7. Pawłowski Michał
8. Pucułek Jagoda
9. Stąporek Mateusz
10. Walczak Dominik
11. Wielguszewska Karolina
12. Wojtyła Agata

IV To

1. Bidzińska Aleksandra
2. Chamera Katarzyna
3. Chudak Małgorzata
4. Ćwik Adriana
5. Dziadowicz Żaneta
6. Jabłońska Katarzyna
7. Jeż Kinga
8. Kamiński Hubert
9. Kucharska Agnieszka
10. Lipicki Fabian
11. Orszulska Klaudia
12. Sarna Łukasz
13. Stanek Dominika
14. Szczygieł Klaudia
15. Zielińska Edyta

2016
Technikum nr 3
IV Tm Kowalska Renata

1. Adamski Paweł
2. Bąk Kamil
3. Bojara Michał
4. Cebula Dawid
5. Czarnecki Michał
6. Czub Sebastian
7. Duda Bartłomiej
8. Gajowik Łukasz
9. Gałęza Damian
10. Godzina Michał
11. Gromek Paweł
12. Guliński Krystian
13. Idzikowski Daniel
14. Kończewski Marcin
15. Kopeć Mateusz
16. Kozłowski Emil
17. Krysa Piotr
18. Lach Patryk
19. Masłowski Grzegorz
20. Miśkiewicz Bartłomiej
21. Piątkowski Michał
22. Podkowa Mateusz
23. Rdzonek Michał
24. Sala Arkadiusz
25. Szmajda Adrian
26. Szwagierczak Jacek
27. Trela Adrian

  2017
Technikum nr 3
IV Ti/a Zieliński Janusz

1. Adamski Maciej
2. Cichocińska Martyna
3. Cielecki Patryk
4. Cierpisz Grzegorz
5. Czaja Mateusz
6. Dąbrowski Jakub
7. Dyjewski Sebastian
8. Figura Patryk
9. Gajewski Mateusz
10. Gajos Adrian
11. Garbacki Jakub
12. Gąsior Kacper
13. Głąbień Hubert
14. Gołąbko Damian
15. Hanak Patryk
16. Heba Bartosz
17. Kaczmarczyk Iga
18. Kaczor Marcin
19. Kadewski Jan
20. Kotkowski Marcin
21. Kozłowski Mateusz
22. Krociak Karol
23. Krzysztoforski Artur
24. Matyszczak Adrian
25. Myśliwski Jakub
26. Pawełczuk Jakub
27. Sado Aleksandra
28. Słowik Grzegorz
29. Szostak Radosław
30. Ślusarz Karol
31. Wójtowicz Piotr
32. Zięba Jakub
33. Ziętala Łukasz
34. Zubrzycki Damian

2017
Technikum nr 3
IV Ti/b Pastuszko Julita

1. Andrzejewski Marek
2. Bartnik Bartłomiej
3. Bugajski Karol
4. Czuba Mateusz
5. Frączek Mateusz
6. Gałka Jakub
7. Gołębiowska Sara
8. Gorodetski Władysław
9. Jarosiński Adrian
10. Korzeniewska Aleksandra
11. Kot Kamil
12. Kowalski Adrian
13. Kozioł Michał
14. Krawczyński Maciej
15. Łabęcki Maciej
16. Mazur Dawid
17. Miłek Daniel
18. Misiurski Przemysław
19. Nowak Grzegorz
20. Nurkiewicz Mariusz
21. Olechowski Bartosz
22. Post Ernest
23. Szałapski Bartosz
24. Szwagierczak Bartłomiej
25. Walas Mateusz
26. Walaszczyk Kamil
27. Wójtowicz Beniamin
28. Zakowany Dawid
29. Żebrowski Mateusz
30. Żurek Grzegorz
31. Żyła Jakub

2017
Technikum nr 3
IV Tl Żuchowska Alicja

1. Bęben Krzysztof
2. Bilski Patryk
3. Chuchała Małgorzata
4. Ciecieląg Oskar
5. Drach Kamila
6. Gałka Martyna
7. Garbala Izabela
8. Grzegorczyk Diana
9. Grzesik Piotr
10. Hamera Aleksandra
11. Kania Magdalena
12. Kiszka Piotr
13. Kolasa Adrian
14. Kordos Mateusz
15. Kosno Piotr
16. Kotwicki Mikołaj
17. Kowalczyk Martyna
18. Król Cezary
19. Krupka Weronika
20. Kwiatkowski Damian
21. Mizera Kamil
22. Nochelski Jacek
23. Nowak Jonatan
24. Nowak Marcin
25. Spała Mateusz
26. Stępień Magdalena
27. Sułek Katarzyna
28. Tworzewski Bartłomiej
29. Zakrzewski Bartłomiej
30. Zdonek Paulina

2017
Technikum nr 3
IV Tm Kozińska Marzena

1. Bańda Bartłomiej
2. Bąbel Przemysław
3. Borowski Ernest
4. Chojnacki Olaf
5. Chrzanowski Hubert
6. Czyż Kamil
7. Dwojak Artur
8. Dwojak Ernest
9. Dziekan Grzegorz
10. Grdeń Marcin
11. Jankowski Mateusz
12. Jasiński Dawid
13. Kaczmarczyk Maciej
14. Kończak Franciszek
15. Kurek Cezary
16. Łasisz Krzysztof
17. Olech Karol
18. Pawlik Damian
19. Pycela Damian
20. Sałapa Wojciech
21. Samsonowski Jakub
22. Sienniak Paweł
23. Stachula Mateusz
24. Szafraniec Bartłomiej
25. Szczuk Piotr
26. Szumlak Artur
27. Zagożdżon Albert
28. Zaleski Patryk
29. Zawada Bartosz

2017
Technikum nr 3
IV Te Paluch Piotr

1. Banasik Damian
2. Bednarski Kamil
3. Chojnacki Mateusz
4. Cichoń Michał
5. Cieszkowski Karol
6. Gromski Karol
7. Kałuża Sławomir
8. Komenda Wojciech
9. Konecki Kacper
10. Kowalski Grzegorz
11. Krawczyk Michał
12. Lisicki Maciej
13. Loranty Kamil
14. Łodej Marcin
15. Łojek Krzysztof
16. Mandziak Mateusz
17. Mrozowski Kamil
18. Niewadzia Patryk
19. Osuch Jakub
20. Sala Kamil
21. Samson Karol
22. Sendor Kamil
23. Siastacz Michał
24. Słowiński Mateusz
25. Szwagierczak Michał
26. Wojtachnio Dawid
27. Wolak Damian
28. Wójcik Michał

2017
Technikum nr 3
IV Tr Rogowska Anna

1. Bańda Dominika
2. Bialucha Bartosz
3. Choinka Patrycja
4. Dąbrowski Piotr
5. Dziadowicz Aleksandra
6. Dziółko Aleksandra
7. Farys Anna
8. Frączek Aleksandra
9. Gaik Martyna
10. Goraj Magdalena
11. Goryś Joanna
12. Górecka Martyna
13. Grelewska Alicja
14. Haba Dominika
15. Kilijańska Anna
16. Kulik Jowita
17. Łata Klaudia
18. Miazga Aleksandra
19. Renduda Agnieszka
20. Ronduda Kinga
21. Rutkowska Julia
22. Sieradzka Oliwia
23. Skoczylas Mateusz
24. Stawiarz Weronika
25. Tutak Marlena
26. Walas Karol
27. Węgrzecka Małgorzata
28. Wieczorek Kamila
29. Wielgus Marta
30. Wojciechowski Piotr
31. Zajączkowska Olimpia


Wykaz profili i zawodów:

Ks – kształtowanie środowiska LP
Te – technik elektronik
Tk – technik elektryk
Ti – technik informatyk
Tl – technik logistyk
Tm – technik mechatronik
Tt – technik teleinformatyk
To – technik ochrony środowiska
Tr – technik architektury krajobrazu
Teu – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej


Wykaz specjalizacji (do roku 2015):

technik elektroniksystemy i sieci komputerowe lub automatyka przemysłowa
technik elektrykinstalacje elektryczne
technik informatykaplikacje internetowe lub grafika komputerowa lub administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi
technik logistyk – bez specjalności
technik mechatronikprogramowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
technik teleinformatyk – bez specjalności
technik ochrony środowiska – bez specjalności
technik architektury krajobrazu – bez specjalności
technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – bez specjalności

« 2000 - 2009      Absolwenci-index »

 
^ Do góry ^