» Archiwum 2014

Występ łódzkiego Trio "Złota Trąbka"
Aula ZS3 - 24.10.2014 r.

24 października gościliśmy w naszej szkole łódzkie Trio "Złota Trąbka". Tworzą je trzej muzycy, którzy reprezentują łódzkie środowisko muzyczne i aktywnie uczestniczą w życiu artystycznym wielu miast w Polsce. Artyści wykonali utwory pochodzące z różnych stron świata. Były to znane i lubiane polskie melodie oraz piosenki zagraniczne. Zespół zaprezentował podczas koncertu utwory muzyki rozrywkowej, standardy jazzowe, wielkie hity muzyki latynoamerykańskiej. Spotkanie z muzyką było jedną z wielu form upowszechnia kultury muzycznej wśród uczniów Zespołu Szkół nr 3.

Podczas koncertu muzycy zaprosili młodych słuchaczy do aktywnego w nim udziału. Uczniowie mogli spróbować gry na puzonie i trąbce, bawić się wspólnie z artystami. Do zobaczenia w przyszłym roku!