» Archiwum 2013

Uroczystość ślubowania uczniów klas I
11 września 2013 r. - aula ZS3

W dniu 11 września o godzinie 16.00 w auli szkoły odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Jak co roku najmłodsi uczniowie uroczyście ślubowali na sztandar szkoły, że będą zdobywać wytrwale wiedzę i umiejętności, darzyć szacunkiem nauczycieli i swoich kolegów, dbać o dobre imię szkoły, a także nie zawiodą zaufania, które pokładają w nich rodzice. Składając ślubowanie uczennice i uczniowie klas pierwszych teraz już oficjalnie zostali przyjęci do społeczności Zespołu Szkół nr 3.

Po części oficjalnej - uroczystość ślubowania uświetniły swoim występem uczennice klas starszych (Anna Pastuszka, Klaudia Sadło i Aleksandra Kamińska), prezentując swoje talenty wokalno - taneczne.

Całą uroczystość przygotowali i prowadzili przedstawiciele samorządu uczniowskiego (Julita Chlebna, Magdalena Trelińska, Mateusz Nalewajek, Sebastian Sałek, Krzysztof Surdy, Kamil Turek) pod opieką p. Rafała Gierasa.