» Archiwum 2011

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej
1 czerwca 2011r. - Zespół Szkół nr 3

W dniu 1 czerwca 2011r., z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W zawodach wystartowało 8 drużyn mieszanych (pięciu chłopców i jedna dziewczyna), rywalizujących w dwóch grupach.

Zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca rywalizowali o wejście do finału. Zwycięzcy walczyli o I-e miejsce, a przegrani o III-ie. W "małym finale", o brązowy medal, z rywalizacji po zaciętej walce w tie-break'u (2:1), zwycięsko wyszła drużyna z klasy I Te, na czwartym miejscu uplasowała się I Tm.

W finale rywalizowały zespoły z klas II Tl i II Tia. Stosunkiem setów 2:0 (15:2, 16:14) wygrała drużyna klasy II Tl, w składzie:

• Patrycja Zapaska
  • Żaneta Jedlikowska
  • Łukasz Gajek
  • Tomasz Bucior
  • Mateusz Grombka
  • Krzysztof Mariański
  • Krystian Kwiatkowski
  • Sieradzki Jakub

Uczestnicy finałów otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.