» Archiwum 2013

Współpraca z firmą Conrad Electronic
Testy robotów Conrad

Kilkuletnie prywatne kontakty p. Radosława Moskala z p. Jackiem Zientkiewiczem przedstawicielem firmy CONRAD znów przyniosły pozytywne skutki. W dniu 20 września 2013 r. podpisane zostało porozumienie wydawnicze pomiędzy: Conrad Electronic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, a Zespołem Szkół nr 3. Dokument podpisali: p. Michał Nowak - Prezes Zarządu firmy CONRAD oraz p. Radosław Moskal - odpowiedzialny za realizację z ramienia Zespołu Szkół nr 3 - THM. W ramach współpracy firma CONRAD dostarczyła szkole do testów dwa roboty: mobilny oraz kroczący. Drugi z robotów został wstępnie przetestowany przez naszych uczniów na Targach INNOTECH - Kielce 2013, zaś pierwszy jest w fazie testowania. Uczniowie zainteresowani testami (w szkole i w domu) proszeni są o zgłaszanie się do pracowni automatyki i robotyki (sala 117) do p. Radosława Moskala.