» Archiwum 2012

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

W dniu 12 kwietnia 2012 roku na terenie klasztoru kamedułów w Rytwianach koło Staszowa odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

W konfrontacji nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły. W zawodach uczestniczyli: Tomasz Cieślik (5 miejsce), Kacper Kwiecień (8 miejsce), Dominika Barańska (8 miejsce), Artur Barański (9 miejsce), Tomasz Loranty (16 miejsce), Krystian Karcz (17 miejsce), Andrzej Tyrała (18 miejsce), Krystian Soboń(30 miejsce), Mariusz Jaskólski (32 miejsce), Michał Sado (36 miejsce), Karol Kujszczyk (39 miejsce).

W kategorii wiekowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych startowało 27 zawodniczek, a wśród chłopców 44-rech biegaczy. Opiekunem był mgr Igor Paluch.