» Archiwum 2013

Polska Biega 2013
25 maja 2013 r.

25.05.2013 odbyła się impreza biegowa w ramach akcji "Polska Biega 2013". W biegach uczestniczyło siedmioro uczniów naszej szkoły: Michał Bojara, Aleksandra Cichocka, Milena Chudziak, Grzegorz Masłowski, Sebastian Kurek oraz Wioletta Wielgus. Wystartowali oni w biegu głównym, na dystansie 3000 m (bez klasyfikacji). Na uwagę zasługuje start Michała Bojary, który na dystansie utrzymał tempo wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski, Sylwestra Lepiarza.

Tomasz Cieślik startował w biegu Open na dystansie 5000 m, zajmując następujące lokaty: II miejsce w kategorii wiekowej M-18 (16-29 lat) oraz III miejsce w klasyfikacji generalnej, ulegając tylko Arturowi Kern z Hrubieszowa (brązowy medalista ubiegłorocznych mistrzostw kraju seniorów na 10 km) oraz Dawidowi Kubiec (reprezentującemu Kobex Starachowice). Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.