» Archiwum 2014

"Odpadów mniej - ziemi będzie lżej"
Piknik edukacyjno-ekologiczny - Przedszkole nr 15 w Ostrowcu Św.

27.09.2014 r. młodzież z Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyła w Pikniku edukacyjno - ekologicznym pod hasłem : ODPADÓW MNIEJ - ZIEMI BĘDZIE LŻEJ w Przedszkolu nr 15 w Ostrowcu Św. Uczennice naszej szkoły: Klaudia Orszulska, Małgorzata Chudak i Klaudia Szczygieł z kl. III TLo poprzez doświadczenia chemiczno - fizyczne, tudzież eksperymenty z ochrony środowiska, zachęcały dzieci do wdrażania ekologii na co dzień. Oprócz pokazów, w wykonaniu naszej młodzieży, nie zabrakło nagród, również ufundowanych przez dyrektora Czesława Golisa, który osobiście zaszczycił swą obecnością na ww. pikniku. Koordynatorem działań była p. Agnieszka Niewadzi, przy współpracy nauczycielek: p. Anny Jarominiak - Środoń, p. Agnieszki Buczkowskiej i p. Doroty Moskal.