» Archiwum 2012

"III Przegląd Ostrowieckich Talentów"
19.04.2012r. - Kino "Etiuda"

Dnia 19.04.2012r. odbył się III Przegląd Ostrowieckich Talentów. Tym razem konkurs miał miejsce w Kinie "Etiuda". Celem przedsięwzięcia była promocja uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu ostrowieckiego utalentowanych w różnych dziedzinach.

Naszą szkołę w kategorii "śpiew" reprezentowali: Janek Markot z zespołem w składzie: Piotr Buczkowski oraz Dominik Nowakowski. Chłopcy wykonali utwór System of a down "Toxicity".

W kategorii "open" udział wzięli uczniowie 4 Tl i 3 Tl: Jakub Miżełowski, Kamil Dziedzic, Mateusz Sokół, Krystian Kwiatkowski, Radosław Bednarski, Mateusz Grombka, Marcin Gałęzia, Konrad Kaczor, wykonując własny układ taneczny (III miejsce w kategorii "open"). Opiekunem młodzieży była p. Katarzyna Pastuszka.

W przeglądzie udział wzięło 12 ostrowieckich szkół. Widownia miała w tym roku sposobność obejrzeć aż 24 występy przedstawicieli tychże placówek. Przegląd przyniósł jak zawsze wiele niezapomnianych wrażeń. Na sali panowała ciepła, przyjazna atmosfera.

Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie a repertuar był bardzo urozmaicony. Uczestnicy prezentowali się wspaniale, ale wygrać mogli tylko nieliczni. Tym bardziej cieszymy się z III miejsca, które zajął zespół taneczny naszej szkoły w tegorocznym Przeglądzie Talentów. Chłopcom gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!