» Archiwum 2011

"II Przegląd Ostrowieckich Talentów"
28.04.2011r. - Zespół Szkół nr 3

Dnia 28.04.2011r. odbył się w naszej szkole II Przegląd Ostrowieckich Talentów. Celem tego przedsięwzięcia była promocja uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowieckiego utalentowanych w różnych dziedzinach, a także integracja samorządów uczniowskich tychże szkół.

Podczas konkursu mieliśmy okazję podziwiać zdolności artystyczne uczniów z Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2, Zespołu Szkół nr 3 oraz Zespołu Szkół nr 4 a także ostrowieckich liceów: LO nr 1, LO nr 2 oraz LO nr 4.

Program przeglądu był bardzo urozmaicony. Uczniowie zaprezentowali zdolności wokalne, taneczne, żonglerskie. Zmagania uczestników oceniało sprawiedliwe i surowe jury w składzie: pan Paweł Słowiński - dziennikarz "Gazety Ostrowieckiej", pan Norbert Zięba - przedstawiciel MCK, pan Waldemar Włodarczyk - przedstawiciel MCK, pani Elżbieta Włodarczyk - pedagog szkolny ZS nr 3 w Ostrowcu Św., pani Katarzyna Pastuszka - nauczyciel j. niemieckiego ZS nr 3, a zarazem organizator imprezy oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego ZS nr 3 - Michał Kopyś.

Jury oceniało występy uczestników w kategorii "wokal" oraz "open" w skali 0-5 pkt.
Wyniki konkursu - kategoria "wokal":

• I miejsce - Weronika Ciężka z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.
  • II miejsce - należało do gospodarzy, czyli PeWu wraz z zespołem w składzie Rafał Buczkowski, Sebastian Sałek, Karolina Iżak.
  • III miejsce - Paulina Pocheć z Zespołu Szkół nr 4 w Ostrowcu Św.

Wyniki konkursu - kategoria "open":

• I miejsce - Bartosz Radlak z LO nr I w Ostrowcu Św.
  • II miejsce - zespół taneczny z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.
  • III miejsce - Mariusz Szostak z klasy 1 Tib ZS nr 3, który wystąpił w roli marionetki z zespołem PeWu

Nagrody dla uczestników w formie pamięci USB, kart pamięci, albumów, książek, koszulek oraz słodyczy ufundował gospodarz - Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. - mgr Czesław Golis oraz sklep Euro AGD. Sponsorom serdecznie dziękujemy, a wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorką przeglądu była pani Katarzyna Pastuszka, a nad całością przedsięwzięcia czuwał dyrektor ZS nr 3 - mgr Czesław Golis. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok do wzięcia udziału w III Międzyszkolnym Przeglądzie Talentów, tym razem organizatorami będą zwycięscy tegorocznego przeglądu, czyli Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św. oraz LO nr I.