» Archiwum 2013

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Bałtów - 11 kwietnia 2013 r.

W dniu 11.04.2013r. w Bałtowie odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 16-tu uczniów podzielonych na dwie drużyny.

Pierwszy zespół w składzie: Kacper Kwiecień, Tomasz Cieślik, Tomasz Soboń, Artur Barański, Mateusz Wiącek, Tomasz Loranty, Mariusz Jaskólski, Dawid Adamczyk z 18 punktami zajęła 1 miejsce oraz zdobyła tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego.

Druga drużyna w składzie: Andrzej Tyrała, Michał Bojara, Krystian Soboń, Sebastian Kurek, Grzegorz Masłowski, Gabriel Rogala, Radosław Goliat, Dominik Nowak zajęła 9 lokatę na 15 startujących zespołów. Indywidualnie najlepiej spisał się Kacper Kwiecień, zajmując 3 miejsce.

Na dalszych miejscach uplasowali się odpowiednio: 10 - Tomasz Cieślik, 15 - Tomasz Soboń, 19 - Artur Barański, 22 - Mateusz Wiącek, 23 - Tomasz Loranty, 26 - Mariusz Jaskólski, 28 - Andrzej Tyrała.

W biegu wystartowało 78 zawodników. Opiekunem był mgr Igor Paluch.