» Archiwum 2014

Warsztaty "Działaj Przedsiębiorczo"
Agencja Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św. - 20.11.2014 r.

W dniu 20.11.2014 r. uczniowie klasy 2 Te uczestniczyli w spotkaniu w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z warsztatów z doradcą zawodowym Młodzieżowego Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy, pośrednikiem pracy z firmy "Serwis Kadr" oraz spotkać się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów, przedstawicielem Gminnego Centrum Informacji i Centrum Wspierania Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, wzięło w nich udział wielu uczniów ostrowieckich szkół ponadgimnazjalnych. Wydarzenia realizowane pod hasłem "Działaj przedsiębiorczo" miały na celu promowanie kreatywności wśród uczniów naszej szkoły. Opiekę sprawowała p. Mirosława Iracka.