Dzisiaj jest .

» Archiwum 2014

"Biegi Niepodległości"
Parku Miejski - 9.11.2014 r.

W dniu 9 listopada 2014 r. w Parku Miejskim w Ostrowcu odbyły się "Biegi Niepodległości" z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W zawodach wystartowało ośmioro uczniów naszej szkoły, a ponad 30-cioro, jako wolontariusze, pomagało organizatorom w prowadzeniu zawodów. Biegacze startowali w biegu open na dystansie 4 km.

W kategorii K-1 (16-35 lat) nasze dziewczęta zajęły następujące miejsca: 4-e Klaudia Szczygieł (czas 0:17:14,34), 5-e Joanna Goryś (0:17:19,75), 6-e Klaudia Sadło (0:18:32,55), w tej grupie sklasyfikowano 18 zawodniczek.

Chłopcy startowali w kategorii M-1 (16-29 lat), w której startowało 20 zawodników, nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: 5-e Krzysztof Ślusarz (czas 0:13:57,96), 6-e Michał Bojara (0:14:05,06), 8-e Dawid Łucki (0:15:41,11), 15-e Szymon Duda (0:15:58,15), natomiast Bartosz Wójtowicz nie ukończył biegu.

Bardzo dobry wynik w biegu na dystansie 10 km zanotował absolwent naszej szkoły, obecnie słuchacz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie Artur Barański, zajmując w kategorii M-16 2-gie miejsce, a w klasyfikacji generalnej 8-e na 55ciu startujących zawodników. Opiekunami uczniów na tej imprezie byli: pani Anna Wiecheć, pan Grzegorz Sołtykiewicz oraz pan Igor Paluch.