» Archiwum 2012

Praktyki zagraniczne 2012
14.05.2012 - 8.06.2012 - Zwickau

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu do Zwickau. Mieszkamy w campusie Westsächsische Hochschule, gdzie mamy możliwość integracji i poznania nowej kultury. Praktykę odbywamy w firmie FAW, gdzie mamy bardzo sympatycznych opiekunów i wykładowców.

Po pracy mamy czas wolny, który bardzo owocnie wykorzystujemy. Zwiedzamy, poznajemy kulturę naszych zachodnich sąsiadów, nawiązujemy nowe kontakty, rozwijamy swoje umiejętności językowe. W weekendy mieliśmy możliwość zwiedzenia Drezna i Berlina, które urzekły nas swoim pięknem. W czasie tych wycieczek mieliśmy wspaniałą pogodę i zrobiliśmy mnóstwo zdjęć. Ogólnie na pogodę nie narzekamy, ale mogłaby być lepsza. Bardzo podoba nam się to miasto i szkoda, że niedługo musimy stąd wyjeżdżać.

W wyjeździe uczestniczyła grupa uczniów klas III Technikum nr 3 o specjalnościach: technik informatyk, elektronik, teleinformatyk, mechatronik oraz elektryk. Opiekę sprawowali nauczyciele: p. Witold Staszewski, p. Monika Lipska- Kłos i p. Katarzyna Pastuszka.

zwickau2012.zs3leonardo.pl - strona internetowa o praktykach zawodowych w Zwickau - autorzy Iwona Sternik i Miszczak Marcin kl. 4 Tib
Praktyki zawodowe w Zwickau 2012