» Archiwum 2012

Praktyki zagraniczne 2012
14.05.2012 - 8.06.2012 - Walencja

Jesteśmy zachwyceni Hiszpanią. Walencja nas urzekła. Mieszkamy w samym centrum miasta w wygodnych apartamentach. Najwięcej radości daje nam Morze Śródziemne i plaża. Jesteśmy już po kursie z języka hiszpańskiego, na co dzień bardzo się tu przydaje.

Chodzimy na praktyki na 6-8 godzin dziennie, a więc zostaje jeszcze trochę czasu na zwiedzanie i inne atrakcje Walencji. Jest ich bardzo dużo, np festiwal kultury państw świata, w ramach którego oglądaliśmy na żywo flamenco, tango i inne tańce. Zwiedzamy liczne zabytki, zachwycamy się tutejszą roślinnością, smakujemy hiszpańskie potrawy. Hiszpanie są dla nas mili i przyjaźni. Jest super.

W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klasy III Technikum nr 3 o specjalności technik logistyk. Opiekę sprawowali nauczyciele: p. Alicja Żuchowska i p. Julita Pastuszko.