» Archiwum 2012

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora
1.06.2012 - Dzień Sportu w ZS nr 3 w Ostrowcu Św.

W dniu 1 czerwca 2012 (piątek), z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów reprezentujących klasy pierwsze i drugie naszej szkoły. Po rozegraniu spotkań w dwóch grupach, do finału awansowały cztery zespoły z następujących klas: 1Tm, 1 Tet, 2Te i 2Tia. W meczach półfinałowych zmierzyły się klasy 1Tm i 2Te (wynik 2:1) oraz 2Tia i 1Tm (wynik 1:2).

Klasa 2Te nie przystąpiła do meczu o trzecie miejsce, w związku z tym najniższy stopień podium zajęła klasa 2Tia. Mistrzem Szkoły, po wygraniu meczu w stosunku 2:0 (sety 25:20, 25:13), została klasa 1Tet, pokonując klasę 1Tm.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dodatkowo zwycięska klasa uhonorowana została wpisem symbolu klasy na Pucharze Przechodnim Dyrektora szkoły.

Organizatorami i sędziami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Igor Paluch i Grzegorz Sołtykiewicz.