» Archiwum 2013

Turniej Piłki Siatkowej
o Puchar Dyrektora Szkoły

29 maja 2013 r.

Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 29 maja 2013 r. w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wzięło udział 8 ośmioosobowych zespołów z klas I i II. Drużyny podzielone na dwie grupy rywalizowały systemem "każdy z każdym", a następnie w półfinale zwycięzcy grup zmierzyli się ze zdobywcami drugich miejsc.

Do półfinału awansowały reprezentacje klas: 2 Tet, 2 Tl, 1 Tm oraz 1 Tia. W potyczce półfinałowej, drużyna klasy 2 Tet pokonała klasę 2 Tl, a 1 Tia pokonała 1 Tm.

Następnie odbyły się mecze o I i III miejsce. W małym półfinale 2 Tl pokonała 1 Tm 2:0, a w meczu finałowym, ubiegłoroczny zwycięzca turnieju, 2 Tet uległa informatykom w stosunku 0:2.

Mistrzami szkoły oraz zdobywcami Pucharu została klasa 1 Tia, w składzie: Kinga Opala, Michał Podsiadły, Jakub Zęba, Mateusz Sałata, Damian Gębora, Mateusz Więcław, Bartosz Łatkowski.

Pamiątkowe dyplomy oraz Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 wręczył dyrektor szkoły, mgr Czesław Golis. Organizatorami Turnieju oraz sędziami byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Grzegorz Sołtykiewicz i p. Igor Paluch.