» Archiwum 2013

Wizyta przedstawiciela firmy TME w THM-ie
17 maja 2013 r.

W dniu 17 maja 2013 r. naszą szkołę odwiedził przedstawiciel firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., p. mgr inż. Wojciech Kuczyński. Gość spotkał się z dyrektorem naszej szkoły p. Czesławem Golisem oraz p. Radosławem Moskalem, koordynatorem współpracy szkoły z TME. Zaprezentował ofertę firmy dyrekcji szkoły i nauczycielom przedmiotów zawodowych oraz przekazał materiały reklamowe. W trakcie rozmów obie strony zaproponowały ciekawe propozycje dotyczące rozszerzenia współpracy. Dyrektor szkoły osobiście pokazał p. Wojtkowi niektóre szkolne pracownie wraz z bazą techno-dydaktyczną oraz przedstawił osiągnięcia uczniów.

Następnie nasz gość w towarzystwie p. Radka udał się do Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Krzemionkach. Dzięki uprzejmości dyrektora muzeum p. Włodzimierza Szczałuby, absolwenta THM, mógł podziwiać uroki kopalni krzemienia pasiastego.

Na zakończenie wizyty p. Wojciech Kuczyński zwiedził również Ostrowiec Św. ze szczególnym uwzględnieniem terenów po Starej Hucie.