» Archiwum 2015

III Festiwal Piosenki "Szkolny czas"
Patronat - Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Górczyński

Dnia 24.09.2015 roku w ostrowieckim amfiteatrze odbył się już III Festiwal Piosenki "Szkolny czas" poświęcony pamięci J. Wesołowskiego, znanego i cenionego muzyka ostrowieckiego. Organizatorem konkursu była Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Ostrowcu Św. , patronat nad nim objął Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosław Górczyński.

W wydarzeniu tym uczestniczyli licznie uczniowie koła artystycznego Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św., a mianowicie: Weronika Bajor, Julia Ciechanowska, Kamila Jedlikowska, Marta Sawiniec, Magda Nowak oraz Iwona Nowak (klasa 1Tl), Aleksandra Wyroda (klas 1 Tlm), Magdalena Stępień i Adrian Kłonica ( 3 Tl i 2 Tm) oraz Dominika Stanek ( 4Tlo) i Wojciech Gryzka ( klasa 4Te).

Uczennica klasy 1 Tl Weronika Bajor zajęła II miejsce w konkursie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, wykonując utwór "Ja to mam szczęście". Opiekunem młodzieży była p. Katarzyna Pastuszka.