» Archiwum 2015

Stypendia Starosty 2015
Aula ZS3 - 24 czerwca 2015 r.

W tym roku starosta ostrowiecki p. Zbigniew Duda ufundował 14 stypendiów dla ostrowieckiej młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Jak co roku podniosła uroczystość miała miejsce w auli naszej szkoły. Wśród wyróżnionych znalazło się trzech naszych uczniów:

• Adrian Pikus i Emilian Ścibisz (technik informatyk) - laureaci VII Olimpiady Innowacji Technicznych w kategorii "Pomysł techniczny", zdobywcy brązowych medali na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków IWIS 2014 w Warszawie oraz za projekt "Opaska - Asystent Ratownika" w Międzynarodowym Konkursie INFOMATRIX Bukareszt 2015.
  • Klaudia Sadło (technik logistyk) - półfinalistka 8 edycji programu "You Can Dance", zdobywczyni I miejsca i tytułu "Scyzoryka 2014" w kategorii hip-hop oraz II miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Mazovia Dance Cap".
 www.powiat.ostrowiecki.eu: Zdolna młodzież nagrodzona..
 www.echodnia.eu: Wybitni uczniowie nagrodzeni przez starostę..