» Archiwum 2006

Stypendia starosty ostrowieckiego VI.2006

W czerwcu 2006r., tuż przed wakacjami, starosta powiatu ostrowieckiego Waldemar Marek Paluch postanowił wręczyć stypendia 10 najlepszym uczniom z naszego powiatu. Wśród wyróżnionych znalazło sie 3 reprezentantów naszej szkoły: Piotr Nowicki, Jakub Sobański i Michał Majewski.

Stypendium starosty, wynoszące 2000 zł, w kategorii dydaktycznej otrzymali:

# Piotr Nowicki - absolwent 2006 (klasa technik elektronik), laureat XXXIIV Olimpiady Wiedzy Technicznej, XXX Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej oraz wyróżniony dwukrotnie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur".

# Jakub Sobański - uczeń klasy III (technik elektronik), laureat XXXIX Turnieju Młodych Mistrzów Techniki, finalista Ogólnopolskiego Konkursu Mechatronicznego, autor licznych publikacji o tematyce technicznej w czasopiśmie "Elektronika dla wszystkich".

Ponadto wszyscy zaproszeni Piotr Nowicki (OWT, OWEiE), Jakub Sobański (TMMT) i Michał Majewski (OWEiE), a także nauczyciele Radosław Moskal, Michał Gajewski i Robert Warda otrzymali z rąk starosty nagrody i okolicznościowe dyplomy.