» Archiwum 2009

SOWY 2009
Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2009r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu, w imieniu Samorządu Uczniowskiego, zostały złożone podziękowania dla Dyrekcji i Grona Nauczycielskiego za trud, pracę, poświęcenie, serce i miłość. Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły uczniowie złożyli najserdeczniejsze życzenia, aby byli zdrowi, zadowoleni z pracy, którą wykonują, zadowoleni z uczniów, by nie zaznawali kłopotów i trosk, byli pogodni i uśmiechnięci, a marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego spełniły się.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 3TL pod kierunkiem p.Katarzyny Pastuszka: Bartłomiej Chyba, Paulina Granat, Karolina Iżak, Daria Kożuchowska, Maja Kożuchowska, Róża Mazurek, Klaudia Nadbrzuchowska, Martyna Sułkowska, Kamil Swaciak, Jakub Miżełowski, Bartosz Spławski i Anna Wilczak.

Podczas akademii uczniowie wręczyli nagrody SOWY 2009. Oto kategorie oraz zwycięzcy:

1. Najbardziej zaskakujący nauczyciel - p.Jolanta Grochulska
  2. Mistrz humoru - p.Radosław Moskal