» Archiwum 2007

Ślubowanie klas pierwszych - 21.IX.2007r.

21 września 2007r. o godzinie 16.00 odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas I. Pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawców, w obecności Dyrekcji, grona pedagogicznego i rodziców przyrzekli stosować się do fundamentalnych zasad wybranej przez siebie szkoły.

Po części oficjalnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 3 nastąpiła część artystyczna w wykonaniu klas starszych promujących oprócz nauki, pasje i hobby. Zaprezentowano rockowy zespół muzyczny, układy taneczne, pokaz akrobatyki, a także liczne konkurencje dla klas I, typu: zagadki, jedzenie cytryny, jabłka, picie mleka itp. Patetyczny wydźwięk uroczystości dopełniła dyskoteka do godziny 21.00. Brawo pierwszaki! Jesteście "pełnoprawnymi" uczniami naszej szkoły!