» Archiwum 2009

Rajd pierwszaka - 10.09.2009r.

W dniu 10.09.2009r. 150 uczniów klas pierwszych, ich wychowawcy oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego uczestniczyli w rajdzie "pierwszaka". Uczestnicy rajdu zostali podzieleni na 3 grupy. Każda grupa przybyła na ognisko w Chmielowie inną trasą: z Kunowa, Mychowa lub Chocimowa. Pogoda dopisała wyjątkowo.

Tegoroczny rajd był już szóstym z kolei. W rajdzie, obok pierwszoklasistów i przedstawicieli samorządu, uczestniczyli: p.Czesław Golis, p.Mariola Jabłońska (organizator rajdu), p.Zbigniew Kaleta, p.Elżbieta Włodarczyk, p.Dorota Moskal, p.Ewa Barańska, p.Alicja Szwugier-Żaczek, p.Katarzyna Korulczyk, p.Janusz Zieliński, p.Aneta Zapała-Wiecheć, p.Katarzyna Cedro, p.Jolanta Świąder, p.Marzena Kozińska, p.Piotr Paluch, p.Rafał Gieras, p.Katarzyna Pietruszka, p.Agnieszka Buczkowska, p.Piotr Leśniewski i p.Teresa Stachurska.

Przewodnikami PTTK na rajdzie byli: p.Zofia Kochanek, p.Grażyna Jedlikowska i p.Tadeusz Krawętkowski.