» Archiwum 2014

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Nowiny koło Kielc - 9.10.2014 r.

W dniu 9 października 2014 roku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowinach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowało 16 drużyn dziewcząt i 17 drużyn chłopców. Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Klaudia Szczygieł, Jagoda Pucułek, Edyta Zielińska, Klaudia Sadło, Weronika Krupka, Joanna Goryś, Weronika Stawiarz, Katarzyna Pater, Karolina Pikus, Karolina Łebek oraz Anna Brzeska zajęła bardzo dobre 9-te miejsce. Opiekunami drużyny byli p. Anna Wiecheć i p. Grzegorz Sołtykiewicz.

Natomiast drużyn chłopców w składzie: Tomasz Cieślik, Michał Bojara, Sebastian Kurek, Andrzej Tyrała, Marcin Nowak, Jonatan Nowak, Jakub Dąbrowski, Dawid Adamczyk, Dawid Łucki, Dawid Świercz, Bartosz Wójtowicz, Krzysztof Ślusarz, Szymon Duda, Gabriel Grabowski zajęli 4-te miejsce o tak zwany włos przegrywając miejsce na podium. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.