»  Praktyki zawodowe

2021-02-06
Dodał: p. Sylwester Szostak

Uwaga !
Rekrutacja na zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów klas trzecich

Projekt finansowany w ramach programu ERASMUS+,

akcja1. Mobilność uczniów i kadry, sektor: Kształcenie i Szkolenia Zawodowe

Tytuł projektu: „ Staż zagraniczny – nowe możliwości rozwoju zawodowego”
projekt nr: 2019-1-PL01-KA102-063496

W związku  uzyskaniem zgody Narodowej Agencji Programu Erasmus+ na wydłużenie okresu realizacji projektu zapraszamy uczniów klas trzecich do zapoznania się z regulaminem kwalifikacji uczestników projektu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego do projektu oraz złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły w terminie do 15 lutego 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić komputerowo, wydrukować dwustronnie i podpisać.

Projekt obejmuje dwa staże:

a)        staż 1 - w Maladze (Hiszpania) - dla 20. uczniów kształcących się w zawodach: technik informatyk, technik logistyk oraz technik mechatronik,

b)        staż 2 - w Sewilli (Hiszpania) – dla 20. uczniów kształcących się w zawodach: technik informatyk, technik logistyk oraz technik mechatronik.

Termin praktyki zagranicznej: 26. 04. 2021 ÷ 21. 05. 2021 r.

TERMINY MOBILNOŚCI MOGĄ ULEC ZMIANIE Z POWODU ZAGROŻENIA PANDEMIĄ I SĄ ZALEŻNE OD DECYZJI WŁADZ POLSKI I HISZPANII -w  przypadku wystąpienia zagrożenia projekt zostanie wydłużony, a grupy, które przejdą kwalifikacje odbędą staż po ustaniu zagrożenia.

Wszelkich informacji udziela koordynator projektu: p. Mariola Leśniewska.
Kontakt przez dziennik elektroniczny

Załączniki do pobrania:
Regulamin kwalifikacji uczestników na zagraniczne staże zawodowe w roku szkolnym 2019/2020..
Załącznik nr 4 - Brak przeciwwskazań lekarskich do udziału w stażu zagranicznym..
Załącznik nr 5 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (osoba ucząca się) do projektu „Staż zagraniczny – nowe możliwości rozwoju…