Dzisiaj jest .
 
»  Praktyki zawodowe


 
 
Pozdrowienia z Walencji
2016-05-17
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Walencja to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii położone nad rzeką Turią, na wybrzeżu Morza Śródziemnego, wśród pól ryżowych i sadów pomarańczowych. To miasto o długiej historii, z licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. To w tym mieście po raz kolejny grupa logistyków z Zespołu Szkół Nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywa swoje praktyki zawodowe. Jest to możliwe dzięki środkom z Unii Europejskiej pozyskanych w ramach programu Erasmus +.


17 praktykantów, podzielonych na grupy od 2 do 4 osób chodzi codziennie do różnych firm logistycznych, aby wykonywać zlecone zadania logistyczne, poznawać  zasady funkcjonowania przedsiębiorstw, tutejszą kulturę pracy, relacje miedzy pracownikami.


Odczucia z praktyk są na ogół bardzo pozytywne, miłym zaskoczeniem jest życzliwość, sympatia i wyrozumiałość  dla praktykantów, zwłaszcza, że obie strony muszą pokonywać barierę językową.


W weekendy i popołudniami jest czas na zwiedzanie i korzystanie z licznych atrakcji, zwłaszcza  z przepięknej nadmorskiej plaży.


Serdecznie pozdrawiamy
praktykanci z III TL oraz opiekunowie: Alicja Żuchowska, Jolanta Świąder
 
^ Do góry ^
   
Wszystko o praktykach zagranicznych naszych uczniów: praktyki.zs3ostrowiec.pl