Dzisiaj jest .
 
»  Praktyki zawodowe


 
 
Pierwszy tydzień pobytu w Maladze
2016-05-17
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Właśnie minął pierwszy tydzień naszego pobytu w Hiszpanii. Początkowo pogoda nas nie rozpieszczała, lecz później pojawiło się słońce, co natchnęło nas większym optymizmem. Początek tygodnia zaczęliśmy od poznania naszych pracodawców oraz nauki języka hiszpańskiego razem z Marią. Lekcje były bardzo pomocne, a jednocześnie dostarczały nam wiele radości.


Iga, Maciek, Wojtek i Mateusz swoją praktykę odbywają w firmie Randal System zajmującej się robotyką podwodną. Mechatronicy tworzą projekty w 3D, a informatycy projekt logiczny i fizyczny sieci LAN. Sara z Danielem zajmują się tworzeniem stron w firmie Grupo Ymer.


Nie narzekamy na nudę. W wolnych chwilach czas spędzamy na basenie, a w sobotę byliśmy na pierwszej wycieczce. Celem naszej podróży był Gibraltar. Zobaczyliśmy inną kulturę i zwyczaje. Wyjechaliśmy wraz z przewodnikiem krętymi dróżkami na górę. Po drodze zatrzymaliśmy się w kilku miejscach, między innymi przy pomniku Władysława Sikorskiego, pięknej jaskini oraz bawiliśmy się z małpkami.


Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych dni, które pozwolą zdobyć nowe umiejętności zawodowe oraz pozostawią w naszej pamięci niezapomniane wspomnienia.


Serdecznie pozdrawiamy - praktykanci z Malagi.Zobacz drugi tydzień pobytu w Maladze..
Zobacz trzeci tydzień pobytu w Maladze..

 
^ Do góry ^
   
Wszystko o praktykach zagranicznych naszych uczniów: praktyki.zs3ostrowiec.pl