Dzisiaj jest .

» Osiągnięcia techniczne uczniów

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

• 2013/2014

• W dniu 8 marca 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Opatowie miała miejsce Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości (etap wojewódzki - edycja 2014). Drużynowo olimpiadę wygrała nasza szkoła, zaś indywidualnie I miejsce zajął Piotr Żebrowski, a drugi był Tomasz Soboń.
     Więcej szczegółów..

• 2012/2013

• - W zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości uczniowie THM-u zajęli drużynowo I miejsce w województwie, zaś indywidualnie Tomasz Soboń - I miejsce, a Piotr Żebrowski - III miejsce oraz Krystian Soboń - IV miejsce. Uczniów do olimpiady przygotowywali: mgr Elżbieta Mendyk i mgr inż. Mirosław Adamczyk. Ponieważ Tomasz Soboń (finalista OWoW), Piotr Żebrowski (finalista V OIT) oraz Krystian Soboń w terminie, w którym będzie odbywał się finał OWoW będą przebywali na praktyce w Hiszpanii w ramach Programu Leonardo da Vinci, postanowili przekazać swoje miejsca uczniom III LO, którzy drużynowo zajęli II miejsce.

• 2011/2012

• - w dniu 30 marca 2012r. w Zespole Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. odbył się wojewódzki etap XXXVIII Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. W olimpiadzie wzięło udział 6 zespołów z Ożarowa, Starachowic, Kielc i Ostrowca Św.
     Czytaj dalej..

• 2010/2011

• - po raz kolejny nasi uczniowie znaleźli się na podium Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości (etap wojewódzki). Nasza szkoła drużynowo zajęła III miejsce, a Piotr Sala znalazł się również na III miejscu, kwalifikując się tym samym do etapu ogólnopolskiego w Nisku. XXXVII edycja olimpiady odbyła się 26 marca 2011r. w Zespole Szkół nr 2 w Starachowicach. Opiekunami uczniów byli: p. Elżbieta Mendyk i p. Mirosław Adamczyk. Kolejna edycja Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości planowana jest w naszej szkole!

• 2009/2010

• - w dn. 10.04.2010r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach odbyła się XXXVI "Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości" na szczeblu wojewódzkim. Drużynowo nasza szkoła zajęła II miejsce w województwie, a indywidualnie uczeń Piotr Sala zakwalifikował się do finału krajowego zajmując III miejsce. Opiekunami uczniów ZS3 w fazie przygotowań byli mgr inż. Elżbieta Mendyk i mgr inż. Mirosław Adamczyk. Zobacz fotorelację z OWoW..

XXXVI Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości 2010 XXXVI Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości 2010

• 2008/2009

• - W finale wojewódzkim XXXV Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości w Starachowicach nasza drużyna w składzie: Piotr Kochański, Dominik Barański i Hubert Kasprzyk zajęla III miejsce. Opiekunami uczniów byli: p.Mirosław Adamczyk i p.Elżbieta Mendyk.

• 2007/2008

• - Zespół Szkół nr 3 zajął 2 miejsce drużynowo w finale wojewódzkim olimpiady, który miał miejsce w naszej szkole. Skład naszej drużyny to: Łukasz Żelazowski kl.IV Tm, Piotr Kochański kl.III Tm i Tomasz Strąpoć kl.IV Tm. Uczeń Piotr Kochański zajął indywidualnie miejsce VI, a Tomasz Strąpoć, zajmując miejsce III, zakwalifikował się do etapu centralnego olimpiady w Warszawie, gdzie w maju 2008r. uzyskał tytuł finalisty. Uczniów do olimpiady przygotowywali: p. Mirosław Adamczyk i p. Robert Warda. Zobacz więcej..

• 2006/2007

• - 2 miejsce w finale wojewódzkim zajęła drużyna w składzie: Łukasz Żelazowski, Jakub Sobański i Tomasz Strąpoć.

• 2002/2003

• - W finale okręgowym szkołę reprezentowało 3 uczniów: Piotr Bryła, Rafał Krawczyk i Damian Walczyk. Rafał Krawczyk zajmując indywidualnie 3 miejsce, znalazł się w 3 osobowej drużynie, która reprezentowała województwo na szczeblu centralnym. Opiekunem uczniów był mgr inż. Krzysztof Pierzchała.

K. Pierzchała ze zwycięzcami TWoW
    K. PIERZCHAŁA ZE ZWYCIĘZCAMI TWoW

• 2000/2001

• - 3 miejsce zajęła drużyna w składzie: Marcin Sieniek, Piotr Gogół i Paweł Lisowski (opiekun dyr. W. Kołodziejczak).