Uczniowie THM finalistami XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
2019-12-30
Dodał: p. Katarzyna Pastuszka
Olimpiady
6 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole etap okręgowy XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, pierwszą w Polsce uczelnię logistyczną. W całej Polsce zorganizowano 11. okręgów, w których przeprowadzono testy. W zawodach naszego okręgu wzięło udział 63. uczniów z Opoczna, Łodzi, Radomia, Staszowa, Opatowa, Starachowic, Rawy Mazowieckiej, Tomaszowa Lubelskiego, Radomska, Zduńskiej Woli oraz Ostrowca Św. Tylko 7. osób zakwalifikowało się do finału OOL.

Miło nam poinformować, że cztery z nich to uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. , a mianowicie Klaudia Kosela - klasa 4 Tl, Jakub Ściegienny - klasa 4Tl, Paweł Starachowski - klasa 3 Tl oraz Dawid Wójtowicz - klasa 3 Tl. Do zawodów centralnych zakwalifikowało się 59. osób z całej Polski. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych logistyków. Serdecznie gratulujemy finalistom olimpiady! Życzymy powodzenia w zawodach centralnych!!!