Stypendia Starosty Ostrowieckiego 2019
2019-06-17
Dodał: p. Katarzyna Pastuszka
Wyróżnienia
Dnia 17.06.2019 r. odbyła się uroczysta gala rozdania stypendiów Starosty Ostrowieckiego, na którą zostali zaproszeni dyrekcja i grono pedagogiczne oraz uczniowie ZS3, którzy w roku szkolnym 2018/2019 odnieśli sukcesy ogólnopolskie bądź międzynarodowe.  Dyrektor ZS nr 3 pan Czesław Golis, pani Renata Kowalska, pani Mariola Jabłońska, pani Katarzyna Pastuszka, pani Małgorzata Wawrzkiewicz oraz pan Radosław Moskal odebrali podziękowania  za umiejętne kształtowanie i rozwój talentów młodzieży od starosty powiatu ostrowieckiego pani Marzeny Dębniak i wicestarosty pana Andrzeja Jabłońskiego.

Tegorocznymi stypendystami zostali: Claudia Sbriglio,  Maciej Wątor oraz Wiktor Zych. Wyróżnienia otrzymali: Natalia Czarnecka, Piotr Czekaj, Kacper Gębura, Natalia Morgaś, Piotr Niewiadomski, Iwona Nowak oraz Jakub Środoń. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!