Finaliści Konkursu Programowania w WSH w Radomiu
2019-03-18
Dodał: p. Sylwester Szostak
Konkursy
Dwóch naszych uczniów reprezentowało szkołę w finałowym konkursie programowania zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.
Mariusz Połetek - klasa 4Tia - zajął drugie miejsce w finale oraz Jakub Wrona - klasa 3Tia - zajął czwarte miejsce w finale. Gratulujemy naszym uczniom. Zadanie finałowe było bardzo rozbudowane i wymagało dużego nakładu pracy i pomysłu na rozwiązanie.

W przyszłym roku liczymy na miejsce pierwsze. Warto podkreślić, że jako jedyna szkoła mieliśmy w tym roku aż dwie osoby w finale, a w eliminacjach nasi uczniowie całością mieli największą liczbę punktów. W eliminacjach szkołę dodatkowo reprezentowali Marcin Łukasiewicz - klasa 4Tib oraz Kacper Szczepaniuk klasa 4Tia, który dosłownie"otarł się o finał". Jeszcze raz wszystkim Gratulujemy!