"Prawnicy" z THM
2019-02-04
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Konkursy
Dwaj uczniowie Zespołu Szkół nr 3 z klasy IIa technik informatyk: Patryk Firmanty i Bartosz Rup, z inicjatywy polonistki Edyty Świątek, wzięli udział w VI Wojewódzkim Prawniczym Konkursie Krasomówczym w Kielcach: "Ochrona wizerunku w przestrzeni publicznej". Konkurs odbył się w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego.
Chłopcy jako jedyni reprezentowali Ostrowiec i udało im się odnieść sukces - Patryk zajął III miejsce, Bartosz zdobył wyróżnienie.

Jury - "skład sędziowski" - bardzo wysoko oceniło poziom konkursu. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami oratorskimi i reagować na wypowiedzi oponenta, co naszym uczniom udało się znakomicie. Bartek i Patryk udowadniają, że uczniowie w naszej szkole mają możliwość realizowania swoich zainteresowań, pasji, niezależnie od wybranego kierunku kształcenia. Gratulujemy!