Mistrzostwa Powiatu Ostowieckiego w Piłkę Ręczną
2018-12-05
Dodał: p. Igor Paluch
Sport
W dniach 26.11- 3.12.2018 odbył się turniej w Piłkę Ręczną Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego. Drużyna nasze szkoły rozpoczęła zawody bardzo dobrze, pokonując w grupie; 27:13 LO nr 2 "Chreptowicz", 20:18 ZS nr 2 (Budowlanka) oraz 33:20 CKZiU "Samochodówka".
Niestety w fazie pucharowej szczęście odwróciło się od naszej drużyny. W meczu półfinałowym ulegli ZS nr 1 "Ekonomik". W regulaminowym czasie było 21:21, ale zupełnie nie udały nam się rzuty karne, w których przegraliśmy 0:3.
Podobnie było w meczu o trzecie miejsce, po upływie czasu gry odnotowano wynik 20:20, ale znów ulegli w rzutach karnych 3:4 zajmując ostatecznie IV miejsce w turnieju.
Naszą szkołę reprezentowali:Miechowicz Tomasz, Szlichta Patryk, Letkiewicz Jakub, Granat Dominik, Ambrozik Michał, Kowalski Aleksander-wyróżnienie, Serafin Maciej, Mgłosiek Bartosz, Popek Daniel, Strzelec Filip, Kołsut Daniel, Kaca Sebastian, Kopyra Jan, Chojnacki Bartosz, Rożnowski Sebastian  z opiekunem Igorem Paluchem.