Konkurs Informatyczny Bóbr Senior 2018
2018-10-23
Konkursy
16 października 2018 r. uczniowie klas I-IV technik informatyk uczestniczyli w etapie próbnym XIII Konkursu Informatycznego Bóbr Senior. Konkurs miał miejsce w pracowniach informatycznych 401 oraz 403 i trwał 60 minut. Wyniki konkursu wkrótce.
Jednocześnie zapraszamy osoby chętne do udziału w konkursie właściwym Bóbr Senior 2018, który zaplanowany został na wtorek 13.11.2018 w godz. 12:00-13:00 w pracowniach informatycznych ZS3.
Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mogą się zapisać za pośrednictwem platformy mcourser.pl znajdując swoją szkołę (nasza szkoła występuje pod nazwą Technikum nr 3 w Ostrowcu Św.)

Konkurs ma charakter testu wyboru (A, B, C, D) przeprowadzanego na komputerach i sprawdza nie tyle wiedzę informatyczną, co umiejętność logicznego myślenia.
Więcej informacji, harmonogram, zadania z lat poprzednich: www.bobr.edu.pl
Zapraszamy do udziału.