Konkurs IT i Cyberbezpieczeństwo
2018-05-08
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Konkursy
W tym roku, już po raz trzeci uczniowie klas informatycznych uczestniczyli w konkursie informatycznym IT i Cyberbezpieczeństwo. W etapie szkolnym konkursu, który miał miejsce 25 kwietnia 2018 r., wzięło udział 40 uczniów z klas technik informatyk naszej szkoły - klasy 1Tib, 2Tia, 2Tib, 2Tic, 4Tia oraz 4Tib. Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru dotyczącego różnych dziedzin informatyki (m.in. sieci komputerowe, systemy operacyjne, programowanie) i trwał 60 minut. Wyniki etapu szkolnego (pięć pierwszych miejsc):
  1. Paweł Ścibisz - 4Tib - 53 pkt.
  2. Krystian Tworzewski - 4Tib - 39 pkt.
  3. Kacper Kaczmarczyk - 2Tic - 39 pkt.
  4. Jakub Maj - 2Tia - 36 pkt.
  5. Jakub Wrona - 2Tia - 36 pkt.

Zwycięzca etapu szkolnego, Paweł Ścibisz zakwalifikował się do finału konkursu, który odbędzie się 23 maja 2018 r. w Warszawie. Gratulujemy!
Etap szkolny konkursu zorganizowali nauczyciele przedmiotów informatycznych THM: p. Sylwester Szostak oraz p. Zbigniew Kaleta.