XI Przegląd Pieśni Patriotycznej i Legionowej
2015-11-06
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Inne
W dniu 03.11.2015 r. w sali kina Etiuda odbyły się przesłuchania XI Przeglądu Pieśni Patriotycznych i Legionowych. Tak jak w poprzednich latach organizatorami były Miejskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Przyjaciół Związku Strzeleckiego Strzelec.  Młodzież należąca do koła artystycznego ZS nr 3 godnie reprezentowała naszą placówkę podczas przeglądu. Miło nam poinformować, iż znalazła się ona wśród laureatów XI Przeglądu Pieśni Patriotycznej i Legionowej.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - soliści, I miejsce ex-aequo zajęły uczennice: Weronika Bajor klasa 1 Tl oraz Anna Pastuszka wraz z Jankiem Mazurkiewiczem (klasa 4 Tl i 2 Tm).

W kategorii zespoły - II miejsce  Zespół Bellas  w składzie: Julia Ciechanowska, Kamila Jedlikowska, Marta Sawiniec, Iwona Nowak oraz Magda Nowak klasa 1 Tl. Opiekunką naszych uczniów była p. Katarzyna Pastuszka. Gratulujemy!