TURNIEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW
2017-11-28
Dodał: Natalia Fitowska
Sport
W dniach 13-20 listopada 2017r., odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu naszego powiatu, czyli 8 drużyn.
W wyniku losowania nasza szkoła znalazła się w 1 grupie wraz z drużynami:
LO Nr II im. J. Chreptowicza, ZSOMS oraz ZS nr1 („Ekonomik”).
Drużyna naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Lasocki Kamil, Miechowicz Tomasz, Szlichta Patryk, Kupiński Kacper, Letkiewicz Jakub, Granat Dominik, Kaca Sebastian, Mgłosiek Bartosz, Popek Daniel, Rzepka Krystian, Krawczyński Karol, Rutkowski Dominik, Kopyra Jan.
W meczach grupowych zanotowaliśmy następujące wyniki:
ZS nr 1 - ZS nr 3        21:15
LO nr II - ZS nr 3       19:23
ZSOMS _ ZS nr 3      15:16
W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z drużyną ZS nr2(„Budowlanka”) i po dramatycznym, pełnym emocji meczu przegraliśmy 23:24.
W meczu o trzecie miejsce bezapelacyjnie pokonaliśmy LO Nr III im W. Broniewskiego 40:25 i zdobyliśmy brązowy medal.
Spośród zawodników naszej szkoły, organizatorzy wyróżnili  Kacpra Kupińskiego oraz Kamila Lasockiego.
Opiekunem drużyny był  Igor Paluch.