Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych
2017-09-30
Dodał: Natalia Fitowska
Sport
W dniu 28 września 2017 roku na terenie Miejskiego Ośrodka GUTWIN zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych na dystansie 10 x 1000m. Naszą szkołę reprezentowały trzy dziesięcioosobowe drużyny, jedna dziewcząt i dwie chłopców. Drużyna żeńska zajęła 4-e miejsce. Opiekunem drużyny była p. Aneta Zapała-Wiecheć.
Pierwsza drużyna męska  w zestawieniu: Krzysztof Ślusarz, Mateusz Pająk, Szemraj Filip, Bidziński Kamil, Karbowniczek Artur, Kaczmarczyk Jakub, Miechowicz Tomasz, Niekurzak Matesz,Kopyra Jan oraz Kot Michał zajęła II miejsce ulegając jedynie Szkole Mistrzostwa Sportowego. Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch
Druga drużyna pod opieką p. Anny Wiecheć zajęła 9 miejsce. Z drużyny tej wyróżnili się : Waza Karol, Szlichta Patryk, Łucki Dawid, oraz Siwierski Norbert uzyskując na 1000 metrów czasy poniżej 3,10 min.